Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a legviccesebb dolog, ami...

Mi a legviccesebb dolog, ami veled történt és k-pophoz köthető?

Figyelt kérdés
Én nem rég német órán, amikor az osztály előtt hangosan kellett megoldani a feladatokat, a nagypapa szó helyett - ami németül 'Opa' - azt mondtam, hogy oppa, megszokásból. Veletek történt már hasonló?

2022. máj. 11. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Amikor a húgom kb. 9 éves volt, anyám egy kis falusi boltban vett neki egy olyan labdát, ami átlátszó volt, belül tele volt glitterekkel, és úszott benne egy műanyag hal.

Kiterült, hogy ha lepattintod, zenél, és megszólal a Gangnam Style.

Szóval nem volt elég, hogy abban az évben az iskolánkban minden teremből ez üvöltött szünetben az osztálytársaim telefonjából, még otthon is hallgatnom kellett.

2022. máj. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Épp aznap találtam rá az ateezre, amikor kijött a Bulnoriya mv-jük,

gondoltam meghallgatom, mert kíváncsivá tettek a barátaim, és ugye abban a comebackben Mingi hiatus-on volt éppen. A többiek nagyban elkezdték hogy jaj Mingi így, Mingi úgy, én meg néztem az mv-t, és talán San-ra gondoltam azt, hogy ő Mingi, ezért beírtam a chat-be, hogy Mingi milyen helyes.

🤦🏻‍♀️

2022. máj. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Egy osztálytársam pendrive-ról nyitotta meg a prezentációt, amit készített. Mikor kivetítette,látszott a háttérkép: a Twice együttes.

(az illető egy srác)

2022. máj. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Én csak egy bandát követek, nem tudom, hogy más együttesek is csinálják-e és ez egy koreai dolog, de náluk megfigyelhető egy kézmozdulat. Ha valamire nemet mondanak, akkor elkezdik rázni a kezüket, mintha integetnének, csak kb. a mellkasuk előtt. Pontosan emlékszem, hogy amikor először láttam, akkor feltűnt, mert az én környezetemben ezt senki nem csinálja. A bandát kicsit több, mint egy éve követem és pár hónapja vettem észre, hogy én is elkezdtem csinálni ezt a mozdulatot. 😄 Durva, hogy úgy át lehet venni valakitől egy szokást, hogy személyesen sosem találkoztunk.
2022. máj. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb 2017 tájékán amikor belecsöppentem a kpop világába 16 évesen, a Mc Donaldsban megláttam egy csajt a pultnál, akin BTS-es póló volt. Annyira megörültem neki, hogy amint leültem a többiek mellé enni, elkezdtem hangosan mesélni, hogy "Képzeljétek, láttam egy lányt BTS-es pólóban!". Nem vettem észre, hogy mellettünk ült a lány, akiről szó volt, és végighallgatta a sztoritimeot:D Mindegy, régen volt, akkor még ritkaságnak számított egy kpop fan, én meg mindig megörültem neki.
2023. jan. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

Egyszer egy barátommal sétáltunk és akkor még nem tudtam milyen volt a telefon csnegője és valaki hívja (fel van hangosítva) és max hangerőn

elkezd a Blackpink Kill this love zenéje menni,ott égtem ki mert elég sokan voltak körülöttünk na mind1 én meg magamba mondom mi a f***,aztán ezt megbeszéltuk persze xd

ápr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!