Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha Putyinnak és Kim Jong...

Ha Putyinnak és Kim Jong Unnak nem lenne hatalma, akkor incelek lennének?

Figyelt kérdés
Elméletileg mindketten olyan tulajdonságokkal rendelkeznek, amiktől menekülnek a nők és külsőre sem vonzó férfi egyik sem.

2022. máj. 19. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem, napszámosok lennének valami tanyán.
2022. máj. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Miért, már születésükkor elnökök voltak?🤔 Gondolom, hatalmuk előtt is volt már csajuk, ebből következik, hogy nem lehetnének incelek.
2022. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Putyin KGB ügynök volt illetve van pár lánya, volt felesége meg barátnője. Ha nem lenne a ruszki elnök, akkor is lenne valakije. Ha pedig most nem körülötte forogna a világ, akkor nem tennél fel ilyen hülye kérdéseket.


Kimjongun más tészta, ő már inkább incel kategória, de ő beleszületett a helyzetbe, nem felkapaszkodott mint Putyout. Ha nem oda született volna ahova, akkor lehet, hogy incel lenne vagy házas egy rakat gyerekkel, akik örülnek ha nem halnak éhen vagy nem eszik meg őket.

2022. máj. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3


Szerintem most hogy Kim lefogyott, már jobban néz ki mint előtte, meg ha nem lenne elnök és ekkora hatalma talán el se hízott volna annyira...de ki tudja.

2022. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Az incel már egy szakmának számít? Nem is tudtam.😂
2022. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Igen
2022. máj. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Wikipédia:

Az incel az angol involuntary celibates, magyarul "önkéntelen cölibátus" rövidítése, egy online szubkultúra tagja, akik úgy definiálják magukat, hogy vágyuk ellenére sem képesek romantikus vagy szexuális partnert találni.Az incel fórumokon folytatott megbeszéléseket gyakran neheztelés, nőgyűlölet, mizantrópia (embergyűlölet), önsajnálat és önutálat, rasszizmus, a szexre való jogosultság érzése és a szexuálisan aktív emberek elleni erőszak támogatása jellemzi.


Hát a jellemzésből jópár telibetalál náluk, szóval kár ahhoz kötni a kérdést, akkor lennének-e csak ilyenek ha nem lenne hatalmuk...🤣

2022. máj. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, számomra vonzó Putyin, persze inkább fiatalabb korában volt az, de most is jól néz ki.
2022. máj. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!