Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Berki Mazsi a...

Szerintetek Berki Mazsi a celebvilágban tud maradni Krisztián nélkül?

Figyelt kérdés
Azzal lett híres, hogy Berki Krisztián felesége lett, de vajon nélküle is képes fenntartani az érdeklődést vagy egy idő után feledésbe merül? Mit gondoltok?

2022. máj. 30. 13:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Persze, a mindene ennek a nőnek a magamutogatás. Fiatal még, szóval lesz rá kereslet.
2022. máj. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Biztos vagyok benne,hogy megházasodik egy gazdag pasival és így marad valamennyi neve
2022. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Ha esze lenne vissza vonulna, de mivel nincs a lóvé meg fontos idő kérdése és ismét jön szerelem bácsi.
2022. máj. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem mintha ilyen külsővel kapkodnának utána a gazdag pasik :D

Amúgy nekem nem tűnik úgy mintha nagyon sajnálná a nagy szerelmet

2022. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Egy darabig most felkapott lesz, bármit kitesz instára vagy facebookra megjelenik "ezt posztolta Mazsi Berki temetése után" cím szavakkal. Azután vagy visszavonul vagy influencerkedik, youtuberkedik tovább meg később az is előfordulhat, hogy összejön valami elvált celebbel.
2022. máj. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogy a pénz akkor majd keres valami balekot. Aztán szalagcímben lesz hogy "újra rátalált a szerelem". És kezdődik minden elölről. Senki ne aggódjon nem fog elmenni dolgozni.
2022. jún. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 senior10 ***** válasza:
100%
fogadjunk, hogy még idén, (de hogy 1 éven belül az tuti), talál majd egy gazdag balekot magának, oszt celebkedhet tovább...
2022. jún. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

Egyáltalán nem látszik rajta, hogy megviselte volna.

Én nem ismertem személyesen, de nagyon kedveltem, nagyon, nagyon. Hetekig alig tudtam enni bármit is, le voltam döbbenve, és csak néztem magam elé.

A nő videóján, amit most tett ki, mint egy jóllakott óvodás mosolyogva árulja a pelenkákat pedig két hete (!!) SE temette el a férjét.


Egy éven belül talál egy gazdag balekot és eltűnik a közéletből, mint Sarka Kata.

2022. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Remélem sehogy,ugyanolyan hulladék mint az a senki. Tűnjenek el egy lakatlan szigetre és ne mergezzék a fiatalokat.
2022. jún. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Na, folytatódik is az élősködés: Berki Mazsika videoblogot indított a gyászáról.


A gyászról, ami magára és a családjára tartozna, annyira intim dolog. Hányinger ez a nő...

2022. jún. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!