Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Igaz lehet, amit Private...

Igaz lehet, amit Private Szabina a férjéről mond?

Figyelt kérdés

Röviden: Szabina a testét árulja azért, hogy kitartsa az alkesz férjét, aki folyamatosan félrelép, megalázza, megcsalja a feleségét.

Emellett Szabina végzi a házimunkát is, a férje semmit nem csinál szerinte csak iszik és k.rvázik.


A férje egyik alkalommal áthívta a szintén alkoholista hajléktalan haverját a házukba, ott összevesztek szabinával és ketten megverték a transznőt súlyos sérüléseket okozva neki. Majd kijött a polizei és nem szabinának, hanem a 2 férfinek hittek, akik azt állították, hogy őket verte meg szabina részegen. Ezután a transznőt kitiltották 6 hónapra a saját házából - hausverbot - és anyaotthonba kényszerült költözni...


Ez igaz, vagy kitaláció?



2022. jún. 7. 01:53
A kérdező szavazást indított:
Igaz, Szabina egy sokat szenvedett nő akinek szörnyűségeket kellett átélnie a "férje" miatt
Hazudik, mint a vízfolyás, nem lehet neki hinni
Nem tudhatjuk, hogy mennyi igaz abból amit mond. Talán minden, talán semmi.
23 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2022. jún. 7. 01:54
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ha megtörtént, akkor valahol a kettő között van az igazság.

Én nem gondolom, hogy a pánikbetegség mellett olyan sokat verekedne és a férje sem tűnik vadállatnak. Az pedig, hogy visszafogadta szerintem kizárja, hogy valami nagy verekedés lett volna.

Amúgy Sabina nem mond olyat, hogy ő szent lenne, csak természetes módon panaszkodik a férjére.

Nyilván nincs egyszerű életük a férje betegsége és Sabina transzsága miatt. De a legtöbb történetet túlzónak tartom, amit valószínűleg azért színezett ki, hogy legyenek feliratkozói.

Ha "valós történetek" miatt követed Sabinát, akkor rossz videóst nézel. Sabinát a hamisítatlan Sabina-életérzés, Sabina-kisugárzás miatt kell nézni, érzelmi alapon, kizárva a logikát és a realitást.

Ha folyton azon pörögsz, hogy mikor mond igazat és mikor fantáziál, akkor Sabina nem a neked való youtube ikon.

2022. jún. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Már 2x is azt kamuzta hogy meghalt állandóan arról pofázik hogy ő hűséges háziasszony azt mindenkit leszop akit ér xD vicc az egész ember és azok is akik hisznek neki.
2022. jún. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Dehogy, hazudik az mint a vízfolyás..
2022. jún. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát....fura. A legújabb videójában arról beszél, hogy olyan súlyos a pánikbetegsége, hogy nem mer egyedül vonattal utazni. De igenekkel pénzért szexelni meg nem fél...:)
2022. jún. 8. 00:15
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt a saját lakásában teszi.

Nekem is pl. amíg online oktatás volt, addig semmi bajom nem volt a szóbeli vizsgával, mert itthonról, nyugodt körülmények közt tudtam vizsgázni. Amint be kellett menni szóbelizni olyan ideges voltam, hogy nem aludtam egész éjjel.

Szóval nagyon számít a környezet. Az odáig tartó út, az idegen helyszín, a tömeg, amibe kerülsz. Nagyon sok stresszt tudnak okozni.

2022. jún. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem kell túlmagyarázni azt hogy Szabolcs egy valszeg elmeroggyant fogyatékos
2022. jún. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A rendőrségesdi bűzlik. Ha megverték, annak lenne nyoma, zúzódások, felpuffadt arc, valami. Az, hogy kijöttek a rendőrök és nem hitték el hogy megverték, viszont azt elhitték hogy ő támadt rá a férjére és a férje haverjára arra enged következtetni, hogy ők megsérültek.

Amber heard után szabadon, elég nehéz elhinni amit mond pár "nő"

2022. jún. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
azt mondta, hogy ő is behúzott a férje barátjának és eltört emiatt a szemüvege, de testileg nem sérült meg. Sabine-nek viszont eltörték a bordáját és kitéptek egy foltban a haját (ezt mondta ő)
2022. jún. 10. 00:41
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Ja persze én meg Jézus Krisztus vagyok , ezt az embert be kellene záratni.
2022. jún. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!