Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vajon Paul McCartney valóban...

Vajon Paul McCartney valóban meghalt 1966-ban?

Figyelt kérdés
Van perdöntő bizonyíték pro és kontra?

2022. jún. 14. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen és az ezt követő 4 évben már a hasonmásával állt fel a Beatles (akinek véletlenül a hangja is épp olyan volt, plusz még kiválóan tudott bal kézzel basszusgitározni). A három felesége is a hasonmásához ment hozzá (utóbbi 2 már jóval a Beatles-korszak után). Életszerű. :)
2022. jún. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyíték nincs; pro egy csomó mondvacsinált marhaság, amit a világ összes létező emberéről ki lehetne találni, és pont ennyi értelme lenne; kontra a valóság.
2022. jún. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Persze van perdöntő bizonyíték, ami mellette szól az a pro, ami ellene az a kontra... 🤣🤣🤣🤣
2022. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na! Nem lettem okosabb...Azt írják, hogy négy könyvet is írtak róla....már hogy valóban meghalt...Azt hittem, valaki megnyugtat, hogy kacsa az egész!
2022. jún. 15. 14:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
1-es és 2-es is cáfolt, csak értened kéne az iróniát. Nem halt meg. Lásd Wikipédia.
2022. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5

Persze, hogy értettem...még meg is nevettetett. Szerintem is él, viszont olvastam olyan meggyőző cikkeket... percről percre, tanúkkal bizonyítják, sőt egyszer Ringó több újságíró előtt elmesélte, hogy igaz, meghalt...Nem ironikus válaszokra voltam kíváncsi, olyat én is tudok. Azt hittem valaki tud meggyőző bizonyítékot ezek ellen...

2022. jún. 16. 10:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyet nem lehet "meggyőzően cáfolni".
2022. jún. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7

Dehogy nem lehet..Ringó még él..McCartneynek van egy öccse is úgy tudom...És a hamis Beatles tag családja? William Cambell rokonsága? Vagy ne erőltessem tovább?

2022. jún. 16. 10:46
 9/9 A kérdező kommentje:

No! Valami ilyesmire gondoltam, amit most találtam...


[link]

2022. jún. 16. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!