Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki az a Tony Vlone?

Ki az a Tony Vlone?

Figyelt kérdés
Tiktokon szoktam látni, valami zenész talán? Próbáltam utána nézni, de nem találok semmit. Nagyon sztárolják..
2022. jún. 21. 22:10
 1/4 anonim válasza:
Szia, egy csupaszív fiatal 24 éves srác (sátánista) de az ellentéte érződik rajta, érzelmes, aszexuális rapper. Szeret angolul beszélni ,rappelni, nemrég költözött el így hirtelen ennyit tudok róla. Az hogy sztárolják szerintem egy kis túlzás:D de ja. ő Tony
2022. aug. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tegnapi live-ban azt mondta hogy csak sátánista volt, és Ava Max ébresztette rá, hogy nem jó úton jár, fontos hogy szeresse a családját és higgyen. Hát nagyon érdekes ember, az biztos. De nagyon jószívű, értelmes és érdekes személyiség.
2022. aug. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azóta már megtudtam, hogy milyen pszichiátriai betegségekkel küzd. Inkább letiltottam.
2022. aug. 3. 17:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen pszichiátriai betegségekkel küzd?
2022. aug. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!