Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Sebestyén Balázs vagy Bochkor...

Sebestyén Balázs vagy Bochkor Gábor a szimpatikusabb?

Figyelt kérdés
2022. jún. 28. 19:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

Egyiket sem szeretem, viszont sajnos irodában Bochkor megy, ha meg szabadságon vannak, akkor Balázsék.


Ha mindenképp választani kell, akkor Bochkor még mindig elviselhetőbb egy fokkal, mint Balázs. Balázsról egyszerűen nem tudom elhinni, hogy egy 40es férfi, olyan, mint egy idétlen hlye gyerek.


De azért Bochkor se semmi. Az átlagnál max. egy fokkal értelmesebb, mégis zseninek gondolja magát. el nem tudom képzelni, mit csinál a szabadidejében, hogy ennyire vakon van szinte minden témában, és hogy honnan veszi a bátorságot, hogy így beszéljen mondjuk a biciklisekről. érdekes nevelést kaphatott.

2022. aug. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"De azért Bochkor se semmi. Az átlagnál max. egy fokkal értelmesebb"


Szerintem meg erősen átlag alatti. Én a rádióműsorát nem hallgatom, csak a tv műsorába nézek bele olykor, és ott még a Hargitai Bea meg a Kabát Peti is értelmesebb nála. Azt meg öröm nézni, ahogy Risztov Évi alázza. :)

2022. aug. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

11:


kíméletes akartam lenni :D


Amúgy pont múltkor okoskodott, hogy "pl. olyan egyszerű mondatok, mint...", és mondott egy összetett mondatot.

De estig lehetne sorolni a baromságait a "makk a makkfán terem"-től kezdve a többi hlyeségig.

Az a vicc, hogy sok ember bedől Bochkornak, hogy mennyire művelt, intelligens, csak mert nagy az önbizalma, pedig egy végtelenül tájékozatlan, egyszerű ember.

2022. aug. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nincs ideje olvasni
2022. aug. 2. 09:46
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
14: Miért nincs?
2022. aug. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Mert téged szórakoztat
2022. aug. 2. 09:52
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Ok.
2022. aug. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem ok
2022. aug. 2. 11:02
 19/20 anonim ***** válasza:
83%

Hát, mind a kettő elég önelégült, önimádó személyiség, sőt. De ha választani kell, nekem Bochkor szimpatikusabb, én bírom a humorát(ami egyébként van neki, csak nem mindenkié egyforma). Amikor először kezdtem hallgatni, az önimádása eléggé idegesített, mostanában már csak nevetek rajta, ő ilyen, de biztosan nagy figura. Az, hogy nem a legélesebb kés a fiókban, egészen biztos, de(szerintem)azért nem zavaróan buta. Néha van egy-két nagyon sötét megszólalása, de én ilyenkor max a homlokomra csapok és röhögök egyet, ennyi. Balázsékat csak egyszer-kétszer hallgattam, de ő valahogy nekem még sötétebbnek, mégy egyszerűbbnek tűnik🤣

Összességében én szeretem a Retro Rádió Bochkor műsorát hallgatni reggelente.

2022. okt. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Bochkort kevésbé szimpatikus, igaz, főleg azért munkahelyemen szól, így kénytelen vagyok hallgatni.

Számomra felfoghatatlan, hogy ennyire korlátolt, közönséges és beképzelt ember 60 évesen még mindig hülyére keresheti magát ezzel rádiós bohóckodással. Ez azért sokat elmond a magyarok igénytelenségéről.

Az a csávó arra büszke, hogy nem érdekli a környezetvédelem, folyton a bicikliseket szidja és autójával van elfoglalva, és abban is biztos vagyok, hogy még csak híreket sem szokott olvasni, annyira fogalmatlan minden témában.

2023. febr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!