Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az LGT-tagok becenevei?...

Az LGT-tagok becenevei? Artúr,Indián?

Figyelt kérdés
2022. júl. 1. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
A Kicsi, a Nagy, az Arthur és az Indián
2022. júl. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,rosszúl kérdeztem.A kérdésem,ki volt az Artúr és az Indián?
2022. júl. 2. 08:21
 3/6 anonim ***** válasza:
A Kicsi ( Pici ) a Presser.
2022. júl. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Presser Gábor nyilatkozata:


„Varsóban mindenki elveszett, de ő (ti. Somló Tamás) jött ki jól rímre.”


[link]

2022. júl. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Indián talán Karácsony lehetett?
2022. júl. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
“ Adamis ír a zenekar tagjainak gyerekkoráról, amikor is Presser nem mehetett a térre játszani, hanem „billentyűket gyúrt a zongorán”, Somló pedig az általa bohócipari technikumnak nevezett Artistaképzőbe járt. („Táncoltam a kötélen és majdnem leestem.”) Ismerteti a zenekar addigi pályafutását, amit két módszerrel tesz: megemlíti az LGT karrierjének több fontos eseményét, mint például a csehszlovákiai sikereket („Prágában a csilláron is lógtak”), a már többször is említett egyesült államokbeli turnét („Locomotiv-tortát küldött egy híres szakács / S Chicagóban szólt a rádió”), illetve több híres Locomotiv GT-dal címét is beleszövi a dalszövegbe. („Én csak a kék asszonyt szerettem / S kotta nélkül játszom az életem / A tengelykezű félember még mindig látogat / Pedig kértem már, hogy ringasd el magad.”)”
2022. júl. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!