Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Curtis attól hogy kokainozik...

Curtis attól hogy kokainozik miért nem tud fellépni?

Figyelt kérdés

Sok világsztár használ különböző tudatmódosító szereket, mégis megtudnak jelenni a koncerteken, eltudjàk látni a feladataikat.


Őt ennyire kiüti a cucc vagy mi az oka ennek?



2022. júl. 10. 04:29
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Azért nem hinném, hogy a nagy mértékű kokózás olyan elterjedt lenne a szórakoztatóiparban. A kokó nem egy kis spangli, ami ellazít, aztán annyi.

Másrészt meg: nem tudhatjuk, hogy mi áll az egész mögött. A keménydrogok fogyasztása legtöbbször csak a "tünet", és nem maga a probléma.

Egyébként meg már kezd unalmas lenni ennek a két ripacsnak az állandó drámázása.

2022. júl. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Már megint drogozik? Amúgy a közönségét minősíti, ha kíváncsiak egy ilyen senkiházinak a fellépésére, sőt még pénzt is adnak érte. Nem értem, miért kell ilyen Curtis félekre pazarolni az időt, és miért nem mennek az emberek inkább színházba, ahol valódi művészeteket láthatnak.


Amúgy ez a Curtis fiatalabb, mint én, de nálam sokkal idősebbnek néz ki. Mondjuk alapvetően markáns arcvonásai vannak, de a sok drogozásnak köszönhetően olyan 40 körüli pasinak néz már most ki. Szégyen ez, egy 32 éves fiatalemberre nézve.

2022. júl. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

*művészeket


Az eredeti kérdésre válaszolva: valószínűleg nem elég erős hozzá a szervezete, hogy bírja a drogozást.


Amúgy a drogozást rendkívüli módon elítélem.


#2 voltam

2022. júl. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Ezek csicskák Majkával és még kisebbségiek is, a fekete fajtából. Undorító, félanalfabéta bagázs.
2022. júl. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

#2: Személy szerint én nem szeretem a színházat. És (nem csak ezért) távolról sem tudok egyetérteni azzal a széles körben uralkodó nézettel, miszerint a színház lenne a kultúra alfája és omegája. Sokan csak ezért járnak színházba, közben meg minősíthetetlen tuskók. Szép dolog a színház, mint művészet elismerem, de léteznek más művészetek, és más szórakozási formák is. Ha valaki egy könnyűzenei kikapcsolódásra vágyik, az nem színházba fog menni. Ez olyan, mintha éhes lennék, erre meginnék egy pohár vizet.

Nincs baj azzal, ha valaki számára nem csak a színjátszás és a szépirodalom létezik.

A probléma az, hogy a kérdésben említett "előadók" még a műfajuknak is a legalját képviselik. Hogy Majka hogyan lett "ismert", azt tudjuk jól... Önerőből nem sokra vitte volna. A kreálmányai (zenének nem tudnám nevezni) összefüggéstelenek, művészeti értékük elég alacsony szinten van, szórakoztató értéke pedig csak annak köszönhető, hogy "sztárt" csináltak belőle.

Curtis meg a szép példája annak, amikor valaki elpazarolja az életét. Belekezd ebbe, belekezd abba, nincs mögötte semmi stabilitás, nincs alap, amire építkezhet, sportolóként kiöregedett, a sporton belül mást nem tudott elérni, máshoz meg nem értett. Majka mellett ismert lett, de zenei tehetsége neki sincs sok.

Igazából nem látszatmegoldásokat kéne keresnie, hanem azon kellene dogloznia, hogy rendbetegye az életét. Amit lehet, hogy nem egy ZS-kategóriás sufnirapper mellett fog tudni megtenni. Nem öreg még, simán lenne előtte jövő, csak azt biztos alapokra kellene helyezni.

2022. júl. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából egyetértek a szavaiddal, de..... Mivel magyarázod, hogy millióan vannak a fellépéseiken és és rengeteg az a fellépés...

Amúgy a kélrdés elég érthetetlen.... Hogyan tudna fellépni valaki, ha telenyomja magát kokóval....(számtalan a példa... legfrissebb Berki Krisztián ) Mondjuk én még csak tévében láttam drogot... apámmal sokat beszélgetünk róla, hogy mi a fenét tudhat az a drog....azért nem próbálnám ki...legfeljebb majd ha megöregedtem halálom előtt... Kíváncsiságból..mondjuk akkor meg már minek?

2022. júl. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ( illetve az IS), hogy a tagadás fázisában van.

Most, amikor megint borult a bili kitett egy posztot, pár óra múlva már szerkesztette és törölte a "lényeget", rá egy napra szó sincs drogról Majka a hülye, most hétvégén Monorierdőn meg hopp nem jelent meg...csak a szokásos.

Az sem segít a dolgon, hogy azt hiszik a "barátok" attól azok védik, hogy minden oké és hülye a sajtó, a kommentelő, a (zenész)társ meg úgy kb mindenki. Azt érik el vele 1-2 éven belül temetni fogják a cimborát.

Sajnos.

2022. júl. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

7es vagyok


Hogy a konkrét kérdésre is válaszoljak: azt ugye tudod nem most kezdte...nála mélyen vannak problémák már rég szakember kéne kezelje. Szóval nem mindegy pár hónapja él valamivel valaki vagy 10-12 éve akár egyre keményebb szerekkel és akkor ne felejtsük el a test, szervezet is öregszik ( így meg pláne), más a regeneráció stb.

Mindig látszott nincs rendben ő : amikor kezet emelt a volt barátnőjére, autóval balesetek, hogy csak azokat említsem, amiből rendőrségi ügy lett, de nyilván számtalan más is volt csak nem írta meg a bulvár.

Szerintem az édesapja halála volt az egyik nagy törés az életében, aztán most a testvérével ami van is - újra -megroggyantotta. Nem mentség az utóbbi csak megmagyarázza miért sz@rik mindenre megint, de ahogy az előbb írtam ennek rossz vége lesz.

Ráadásul totál menthetetlennek látom, mert akinek kicsi gyereke van és még akkor sem képes letenni ezt a sz@rt az - szerintem - bizony menthetetlen.

( de ne legyen igazam)

2022. júl. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!