Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Twitteren van egy csaj a...

Twitteren van egy csaj a neve: dorkaaaa - Molnár Dorka . és a magyar hírességekkel pl: SP, Lola, Zimány Linda, Feka (AFC) mind beszélgetős viszonyban van. KI Ő?

Figyelt kérdés
és az is érdekelne h ő mivel foglalozik??
2010. szept. 21. 16:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Ő egy stylist.
2010. szept. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
és ha jól tudom akkor Feka barátnője
2010. szept. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
ahaam köszii! :D
2010. szept. 27. 20:26
 4/18 anonim válasza:
97%
Csak egy büdös k****, aki megvolt már SP-nek is és AFC Fekának is , többek között... ( megjegyzem elég szélsőséges az ízlése ezekszerint ) Gondolom a tanulságot mindenki le tudja vonni, hogy vajon miért nyomakodik ennyire.. szánalmas.
2010. nov. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

.. igeeeen?????


nah ezt nem tudtam h ilyen k.va....


amugy elég szar a stílusa és gáz képeket rakott fel.... nem szimpii


köszi h irtál ;)

2010. nov. 6. 19:17
 6/18 anonim válasza:
39%

ezt a szakértőt. xD

még jóhogy fogalmad sincs ki is az a Dorka.

egyébként igen stylist és nem is rossz. SP-nek meg 'nem volt meg.' De nem gáz.

egyébként tök aranyos csaj, ez ustream-en is nagyon lejön. ja, www.styleanddirt.com

2010. nov. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%

nagyon aranyos csaj, remekül ért a divathoz..[:

nagyon közvetlen és kedves :)

2010. nov. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
nem kedves, eletemben nem talalkoztam meg egy ennyire mu es agressziv emberrel..csak okoskodik, ismeri kb 5 hires embert de a divat vilagban is kb 5ot, es egy nagy stylistnak tartja magat kozben..ugy hogy semmit nem rakott meg az asztalra hanem csak kamu cuccokat hord es mindenkinek kamuzik hogy igaziak..lattam olyat is hogy egy vuitton dolgozoja is beszolt mar neki a bolgjaban hogy minek kamuzik:D
2010. nov. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
kár, hogy kb. 5-6 éve ismerem.. Te biztos valamelyik aktuális 15 éves csicskája vagy, mert ő sajnos csak azok között tud érvényesülni. A blogja színvonaláról nem is beszélve, amit szintén ez a korosztály színesít és értékel..
2010. nov. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
ja és " xD " ... tipikus...
2010. nov. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!