Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Anett és Aleska drogbuliba...

Anett és Aleska drogbuliba mennek utanna meg csodálkoznak mitörtént? Hogyis vótez a dolog?

Figyelt kérdés
Én nemigazann erzem, akkor hol es minek mentek oda?

2022. júl. 18. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Az ayahuasca nem drog, gyógyászatban használják. Ha csak be akartak volna állni, nem csináltak volna ekkora körítést a dolognak. De mivel amatőr/béna módon végezték a szertartást, szarul végződött.
2022. júl. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A értem.
2022. júl. 18. 12:45
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Én csak azt nem értem miért lett ebből ekkora téma. Még csak nem is drogról van szó, és semmilyen életveszélyes eset nem történt. Tizenéve elfeledett "sztárokról" van szó egyébként is.
2022. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ez a tea hallucinációt okoz. Elvileg mielőtt megisszák pár hetes felkészítésre van szükség és nem mindenkinek ajánlott. Anett meg be pánikolt a hatástól be futott az erdőbe állítólag valami gödörbe esett és eltört pár csontja. Egy bácsi talált rá másnap.
2022. júl. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a dolog nagyon nagyon komoly hallucinációkat okoz… Ne olyasmire gondoljatok, hogy nem létező dolgokat haluzik az ember, pl. sárkányokat, meg amit amúgy is el tudunk képzelni… Ez a növénykeverék tud olyan hallucinációkat is okozni, amelyek másképpen átélhetetlenek, elképzelhetetlenek… Szó szerint új terek nyílhatnak meg.


Egy ilyen hallucináció lehet semleges is, vagy rossz, de csak nagyon ritkán kifejezetten jó… Viszont egy utazás is megváltoztathatja az életet. Ugyanis néhány órát nagyon hosszú időnek is lehet érzékelni, és végig egy belső utazás…


Ezt nem azért használják az emberek mint a kokaint, hogy tökéletesnek érezhessék magukat.

2022. júl. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mivan már vele azóta ugyan?
2022. júl. 31. 11:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyógyul, a lába eltörött, a bordái eltörtek és átszúrták a tüdejét, ráadásul két csigolyája eltörött. Járókerettel jár, ezzel kell gyakorolnia.
2022. aug. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!