Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Rigó Márta youtubert a hallgat...

Rigó Márta youtubert a hallgatói tartják el?

Figyelt kérdés
Fizetni kell a nézőinek, de sokszor köszöngeti nekik a támogatást
2022. júl. 20. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Kérdezd meg tőle hogy dolgozik-e.
2022. júl. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Bartos is ezt csinálta.
2022. júl. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Mindegyik youtubert a nézői tartják el!
2022. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, én egynek se fizetek, de neki konkrétan fizetnek, nem csak a youtube.
2022. júl. 22. 13:30
 5/13 anonim válasza:
Nem a nézői tartják el! Képeket fest, abból él. Sokszor Amerikába viszik ki a képeit.
2022. nov. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem viszi ki, ő maga mondta az adásaiban már többször, hogy bezzeg ott (Amerikában) milliókat fizetnének érte. Itt meg folyton árulja a képeit, de mindig azt mondják a hívei, hogy de jó lenne megvenni, de nincs pénze. Mondjuk én sem csodálom, hogy nem veszik, irreálisan magas árat kér. Ő nem egy befutott festő, és galériákban sokszor 60-80 ezerért többszörösen zsűrizett képeket árulnak. Ő meg 500 ezret kér egy képért, amit max egy nap alatt megfest (ezt ő maga mondta).
2022. nov. 8. 10:49
 7/13 anonim válasza:
Valaki, megveszi, hidd el. A művészetnek megvan a maga értéke. Amerikába pedig igenis viszik ki a képeit filmforgatáshoz, amiket visszahoznak, de utána el tudja őket adni. De a lényeg, hogy nem mi, nézői tartjuk el. Az más kérdés, hogy időnként egy jelképes összeggel támogatjuk. De tudok olyat, akit szó szerint eltartanak. Keress rá a Tiktokon Vadász Gyulára. Na őt a nézői tartják el, ráadásul pedofília miatt börtönben is volt, dolgozni persze nem hajlandó, hisz minek, van olyan hülye, aki tízezreket is utal neki. Azért, ha megnézed a két személyt ég és föld a különbség.
2022. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Vadász Gyulát nem ismerem. Mártát azért kezdtem el nézni, mert debreceni kötődésű volt. Az elején szimpatikus volt, de aztán egyre nagyképűbbé vált. A legantipatikusabb tulajdonsága, ahogy beszél emberekkel. Ibolyával, aki ingyen dolgozik neki, a takarítónőjét olyan útszéli hangnemben küldte melegebb égtájakra, hogy csak néztem. Aztán kiderült, a takarítónő a világon semmit nem hibázott. A nézői, akik fizetnek neki, nos velük is úgy beszél sokszor, mint ahogy más a kutyájával sem. Ahogy sokszor Debrecenről beszél...az is hagy kívánnivalót. Mindenkit kioszt, aki valami tanácsot ad neki, csodálom a híveit, hogy bírják az osztásokat. Szóval engem felháborít a viselkedése.
2022. nov. 9. 23:00
 9/13 anonim válasza:
Van igazság abban, amit mondasz, de ő ilyen, viszont tud is nyilvánosan bocsánatot kérni. Azt gondolom, hogy akinek nem tetszik a stílusa, az ne nézze. (Ibolyát pedig nem ingyen dolgoztatja.)
2022. nov. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, te kije vagy? Úgy tűnik, olyasmiket is tudsz róla, amik a videóiból nem derülnek ki.
2022. nov. 12. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!