Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » OVNMCKENDRY(youtuber) rasszista?

OVNMCKENDRY(youtuber) rasszista?

Figyelt kérdés
Több videojában is kimondja az N betűs szót

#videó #YouTube #Ovnmckendry #Belevertem a vecebe
2022. júl. 24. 07:13
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Bőrszín alapján szabnád meg hogy ki milyen szót mondhat ki?

Akkor most ki a rasszista? :)

2022. júl. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ezt kérdezem én is

Ez msot egy logikai bukfenc de különben ez egy sértés és azért nem szabadna kimondani

2022. júl. 24. 08:24
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem majd ha a négerek nem mondogatják egymásra állandóan, utána várhatják el hogy a fehérek se mondogassák.
2022. júl. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem hiszem hogy rasszista lenne a jutuber srác
2022. júl. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

attól függ, milyen célból mondta ki a videóban.

idézte valahonnan?

konkrét személyt nevezett meg így?

2022. júl. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
64%
Az n word rasszista. A négerek döntötték el ezt rég óta közösen, és igen aki kimondja az rasszista mert nincs benne annyi tisztelet hogy ezt a döntést elfogadja.
2022. aug. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Mi az az N betűs szó? Nanotechnológia?
2022. aug. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Te is tudod nem kell a hülyét játszani :))
2022. aug. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem nem az. Vannak neki komolyabb témájú videói, amiből érződik, hogy nagyon is elítéli a hátrányos megkülönböztetést, magát a diszkriminációt. Szerintem ő mindenáron próbál vicces lenni, még ha esetenként ez nem is jön át.
2022. szept. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem, nem kell mindenben és mindenkiben a rasszizmus keresni. A szó már nem is azt jelenti, amit régen jelentett és szerintem nem volna joguk kisajátítani egy szót. Ha meg mégis, tegyék ezt akkor, ha ők sem szidják a fehéreket fai alapon.

Amúgy meg most komolyan, ez a legfontosabb dolog a világon? Ha az is lenne, nem volna elég akkor csinálni vele valamit, ha ténylegesen ellenük szólal fel vagy tettlegesen elkövet ellenük valamit? Mert addig ez csak egy hiszti.

(Amúgy nem tudom ki az illető, egy videóját se láttam. Csak képről tudom hogy néz ki).

2023. márc. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!