Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most akkor megbukott Lóbelt...

Most akkor megbukott Lóbelt Lara az éreccségin vagy nem?

Figyelt kérdés

2022. júl. 28. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Legfrissebb értesüléseim szerint igen. :D
2022. júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Igen.
2022. júl. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Igen, mai cikk szerint Schobert Norbert bevallotta, hogy megbukott a lánya. Szerinte aki ezt elárulta, az megalázta a lányát. Elfelejti, hogy ő a nyilatkozataival ha nem is név szerint, de rengeteg embert megalázott. Vagy amikor berakott kövér emberről képeket és cikizte őket. De szerinte az rendben van, mert ezeket hülyén fogalmazásnak tartja. Ill. a saját fiát meg saját maga alázta meg, amikor kitette róla a kövér képeket, hiába volt mellette a már lefogyott kép is.
2022. aug. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
34%
Nagy ügy, a sok nevető és a gyerekei között hányan buktak meg? Én is nevessem? Hárman vunk testvérek, jelentem, kettő közülünk nem 1x megbukott, sőt, egyszer én is. És? A kutyát nem érdekelte, mert no name-ek vunk. Nem egy ismert ember bukott már meg, nem adok tippet. És? Majd átmegy az érettségin, probléma megoldva. Nem lehet mivel eladni majd az újságot.
2022. aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!