Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mennyire szeretitek Noryna...

Mennyire szeretitek Noryna Diamond-ot? :D

Figyelt kérdés

#trash #Tűz istennő
2022. aug. 2. 00:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2022. aug. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2022. aug. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én amíg fel nem gyújtotta a szerencsétlen a haját, azt sem tudtam, hogy létezik. Mikor megláttam, elmosolyodtam, hogy vannak ám hülyék, és görgettem tovább. Nem szeretem, de nem is utálom, bár meggyőződésem, hogy kezelésre szorul, mert az, hogy valaki "Viccből" gyújtja meg a haját, szerintem már átlép egy határt, mert a humornak is van egy határa, és ráadásul ez egyáltalán nem volt humoros, hanem kifejezetten veszélyes. És ha már itt tartunk, akkor valamilyen szinten a közveszély fogalma is befigyel a dologba, mert rengeteg gyerek nézi ezeket az embereket különböző platformokon, ami azért rossz, mert a gyerekeknek ezek az emberek a példaképek, ezt látják a neten, és rosszabb esetben meg is ismétlik, mert "Menő".

Zárásként csak annyit tudok remélni, hogy nem követik sokan ennek a nőfinek a példáját, és nem égetik le az emberek a hajukat viccből sem, és másért sem.

2022. aug. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Jajjj hát nagyon szeretem a kedves norbertet. Majdnem annyira mint privát szabolcsot.
2022. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Vagy mint Kafka Tibcédeszt :)
2022. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Egyálatalán nem egy szimpatikus egy ember
2022. aug. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Mentálisan beteg.Rossz gyerekkora volt most is bántja mindenki igaz barátai nincsenek. Offon van szegény csak figyelmet akar
2022. aug. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Gusztustalan és hányingerkeltő. És az a legszomorúbb, hogy ezeknek vannak rajongói.
2022. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Undorító.Fúj!!
2023. ápr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
utálom mint a szart
2023. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!