Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Johnny Depp csak szerintem...

Johnny Depp csak szerintem rossz színész?

Figyelt kérdés

Én sehol sem a karaktert látom, akit játszik, hanem valamilyen szinten mindig csak magát Deppet…

Illetve ezen kívül nem tudok egyetlen olyan jelenetről sem, egyik filmjeiből sem, ami kifejezetten a játékának köszönhetően felejthetetlen.



2022. aug. 12. 12:51
A kérdező szavazást indított:
Igazad van, nem kifejezetten jó színész
Rosszul látod, jó színész
35 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Elég rossz ízlésed van. Depp kitűnő színész.
2022. aug. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Én bírtam a Karib-tengerben.
2022. aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
A Karib-tenger kalózai filmek, azok objektíve nagyon rossz filmek, nehéz így külön megállapítani hogy jól játszik e benne egy színész.
2022. aug. 12. 13:03
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Én inkább úgy mondanám, hogy nem egy nagy színész. A Karib jópofa, de abban nincs túl sok színészi kihívás. Eléggé ugyanolyan a filmekben, amiket én láttam vele, de azért lehet szeretni.
2022. aug. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
43%

"A Karib-tenger kalózai filmek, azok objektíve nagyon rossz filmek,"


:D :D Oké, hát nem teszhett mindenkinek, azonban nem hiába készült már belőle 5 film. És most a Disney könyörög, hogy Depp visszamenjen hozzájuk, miután ők kirúgták, de Depp nem nagyon szeretne visszamenni. A Karib-tenger kalózai hatalmas pénzügyi siker is volt egyben, csak szólok. :)

2022. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

De lehet hogy csak az a bajom a színésszel egyébként, hogy minden karaktere eltúlzott, karikatúrisztikus és lehet hogy azok vannak rosszul megírva…

Lehet meg kéne nézni Hamlettként, vagy III. Richardként, hogy jobban és kifejezetten a színészi skilljeire tudjak koncentrálni.

2022. aug. 12. 13:06
 7/24 A kérdező kommentje:

#4.


Szerintem igazad lehet… Nagyon szeretik az emberek, de a szerethetőség nem egyenlő a tehetséggel.


#5.


Hát pont abból is látszik, hogy mennyire rossz egy film, hogy mekkora blockbuster lesz… Nagyon kevés kivétel van.

2022. aug. 12. 13:08
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Attól mert népszerű egy film, még nem biztos, hogy jó a színész benne.

Persze, passzol hozzá a szerep, elhülyéskedik, szórakoztató nagyjából, de bőven elég lett volna két kalózos film, vagy lehetett volna több is, de valami jobb forgatókönyvvel. Pedig szeretem a jó kalandfilmeket! Aztán az is van, hogy egy színésztől mindig kb ugyanazt várják el, és ezért ugyanazt is nyújtja. Pl. Tom Cruise a legjobb szerintem a Collateral-ban, ahol tök mást játszik, mint az összes többi filmjében.

De mondjuk, ha megnézzük, hogy Gary Oldman milyen sokféle tud lenni, vagy Jeff Bridges, vagy Woody Harrelson, vagy Willem Dafoe, akkor fakul Depp fénye. Ezzel együtt is lehet kedvelni szerintem, például a Karib filmek hangulatáért... vagy a Charlie és a csokigyárban pl. bírtam.

2022. aug. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
67%
Ízlés dolga. Szerintem nagyon jó színész, akit nem a felkapott, "bugyuta" filmjei alapján kell megítélni. Nézd meg az Ollókezű Edwardba, vagy az A Pokolból, az A kilencedik kapu, az Én, Pán Péter vagy éppen az A szakaszban, a Csokoládéban nyújtott alakításait!
2022. aug. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem se akkora színész, mint sokan tartják. Vannak nála sokkal kevésbé ismert, de sokkal szórakoztatóbb színészek. Engem az zavar, hogy mindig olyan fapofával játszik, mintha nem lennének érzelmei. Azért a Félelem és reszketés Las Vegasban-ban elég jó volt.
2022. aug. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!