Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Bieber mikor vált...

Justin Bieber mikor vált megvetett kis nyálgépből menő szupersztárrá?

Figyelt kérdés
Pár éve még divat volt oltogatni ezt a gyereket, hogy milyen kis nyámnyila takonypóc, most meg azt látom, hogy mindenki rajong érte és a Sziget szupersztárjaként van aposztrofálva. Mit aludtam át? Mitől lett a srác ennyire menő?
2022. aug. 13. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Akkor is "menő" volt, és kb. ugyan az a réteg rajong érte, nem lett másabb csak idősebb lett, más lett a divat stb. A szigeten nyilván szupersztár kategória, de már közel sem olyan népszerű mint anno, ha akkora sztár lenne nem a szigeten lépne fel a komcsi Mo.-on (Queen más tészta volt), ilyen egyszerű.
2022. aug. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

"most meg azt látom, hogy mindenki rajong érte"

Az én szememben pl. ugyanolyan tehetségtelen, nagyképű kis nyálgép, csak most már legalább drogos is. A "dalai" ugyanolyan hallgathatatlanok mint 10 éve, és pont ugyanannyi hangja van most is mint egy náthás csimpánznak, nulla.

2022. aug. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Végighallgattam egy ujabb albumát, talán 1-2 éve. Azt kell mondanom, hogy tehetséges a srác. Nem tudok sokat a magánéletéről, de úgy tudom, nős ember, tehát annyira komolytalan sem lehet.


A mai magyar "sztárokhoz" hasonlítva viszont Justin egyértelműen szupersztár.

2022. aug. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!