Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Bagi Ivánról...

Mi a véleményetek Bagi Ivánról és Nacsa Olivérről?

Figyelt kérdés

2022. aug. 16. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Olyanok mint a f*szom!

(tehát elégedett vagyok, nekem bejönnek)

2022. aug. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Túlságosan benne vannak a kormánypárt hátsó felében ahhoz hogy pozitív véleményem lehessen róluk.
2022. aug. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem bátrak, hogy ebben a gyűlölködő légkörben fel merik vállalni a politikai identitásukat.

Mindent támogatok, ami sírásra és megpukkadásra készteti az aktívan politizálókat ideológiától függetlenül, mert rohadt vicces, amikor idegállapotban vannak. Nekem úgy tűnik, hogy a Bagi-Nacsa páros pont ilyen, ezért örülök, hogy vannak és lehetőleg a jövőben minél többet látunk majd belőlük. :)

2022. aug. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Régen jók voltak, ma már inkább cringe, amit csinálnak, még pár hónapja volt valami kormányfelszopós paródiájuk, hát az valami gyötrelem volt. Nem az a baj velük, hogy Fideszesek, hanem az, hogy nincs humoruk és nem a valós problémákat parodizálják ki.
2022. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Az első műsoruk, a Banánhéj még tetszett 2003-4 körül. Azóta folyamatos lejtmenetben vannak, amit utána csináltak, nekem kínos.


A kormánypárthoz dörgölődzéssel meg bebizonyították, h nincs gerincük. Mondjuk gyanítom, h ma már a piacon meg sem élnének ennyi stand-upos mellett.

2022. aug. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Olyan 2005 - ig voltak az ország egyik legnépszerűbb sztárjai, humoristái. Ugye, a Banánhéj és előtte gyakori vendégei voltak a Fábry shownak.

Akkoriban még gyerekként szerettem őket.

Miután elmentek a TV2 - től, utána tűntek el. Bár, ahogy olvasom, az ATV - n is még sokáig szerepeltek és saját műsoruk is volt.

Annak idején nem volt ennyi Stand Up - os, mint ma és könnyebb volt sikeresnek lenni.

A Banánhéj azért volt egyedi műsor, mert bárkit kiparodizáltak(nyilván csak azt, aki engedélyt adott rá). Még Medgyesi Pétert, az akkori miniszterelnököt is kiparodizálták, ami azért nem semmi! Sőt! Még meg is hívták a műsorba! Hol lehetne ma már ilyet csinálni...?

Úgy gondolom, ma is lenne helye a tévé képernyőjén egy ilyen műsornak! Főleg, amilyen depressziós, szomorú nép a magyar, most nagyon is jól jönne!

Inkább megnézném a Bagi - Nacsa páros műsorát és jókat nevetnék, mint a nem tudom már hányadik X Faktor meg a Házasodna a gazda(g) című műsorokat...

2022. szept. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!