Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Magyarként is lehetek híres?

Magyarként is lehetek híres?

Figyelt kérdés
Nemzetközi hírnévre gondoltam. Énekes/Rapper szeretnék lenni, Lil Peep-hez, és társaihoz hasonlóan! Ha az Államokba költözöm, és teljesen beépülök közéjük, és kapcsolatokat teremtek, utána pedig számokat kezdek el írni,(természetesen angolul) akkor lehet esélyem? Szerintem elképzelhető, nem tudom, szerintetek?

2022. aug. 17. 23:10
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és 20 éves vagyok, még időben lennék!
2022. aug. 17. 23:30
 2/13 anonim ***** válasza:
Menj az X-Faktorba először.
2022. aug. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát.... én utoljára tizenévesen gondolkodtam el ezen... de ma már nem...
2022. aug. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Előbb tehetség, aztán nagyratörő álmok.


Azért ez alapján lehetetlen neked választ adni, lehet annyi hangod van mint egy rozsdás ajtónak, meg nyekergő lamináltlapnak együttvéve. Úgy élhetsz te Hollywoodba egy hires repper kertjébe, akkor se leszel világhírű.


Ha viszont tehetséges vagy, akkor igazából nincs akadály.

2022. aug. 18. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jelentkezz valami tehetségkutatóba. Ha jó vagy akkor akár fel is figyelhetnek rád. Anno Vavra Bencének is írt Neyo hogy dolgozzanak együtt a sztárban sztár leszek szereplése miatt.
2022. aug. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5-ös, én nem fogok elmenni magyar tehetségkutatóba, maximum Amerikában, ha már kiköltöztem!😃
2022. aug. 18. 09:41
 7/13 anonim ***** válasza:
2022. aug. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

6 Amerikába sincs kolbászból a kerítés haver.

A magyar tehetségkutató egy tökéletes tükre lenne annak, hogy van e tehetséged vagy nincs.

2022. aug. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én voltam már AmerikábaN, és 100.000x jobb ott mint itt, még akkor is ha ott is vannak szar dolgok, nyílván vannak, de akkor is sokkal jobb mint itt! Ennyi!
2022. aug. 18. 14:03
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként a magyar tehetségkutatók pedig pont hogy NEM jó tükrök, mivel itthon a jelentéktelen szutykokat is felkapják, és “sztárt” csinálnak belőlük, maradjunk annyiban, hogy ennek a kis szar országnak, még zenei színvonalként is van hová fejlődnie!
2022. aug. 18. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!