Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A tücsök és a hangya meséjében...

A tücsök és a hangya meséjében, Orbán a tücsök vagy a hangya lenne?

Figyelt kérdés

2022. aug. 30. 17:02
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ő egy dagadt disznó lenne a mesében, ami agyonnyomja a tücsköt meg a hangyát a fetrengése közben, aztán levágják és ezzel vége a mesének.
2022. aug. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%

"A jogállamisági mechanizmus érvényes"

Ők mondják meg, hogy mi számít jogállamnak. Ha én lennék az EU, és holnaptól bevezetném, hogy holnaptól jogállamiság-ellenes szakállat viselni, akkor el tudok ellened indítani egy érvényes jogállamisági mechanizmust, és még le is tudom hivatkozni, hogy mit sértettél meg. Ennyire egyszerű.

2022. aug. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
69%
#12 Ha nem tetszik mehetsz máshova, ez Európa.
2022. aug. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen mindegy.

Blablabla......... vége lett a nyárnak és mindkettő megdöglött. Itt a vége, fuss el véle.

2022. aug. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%

#13

Akkor gondolom te is elhagytad az országot, mert nem tetszik? Ugye jól gondolom? Csak tartsd magad az elveidhez, nehogy véletlenül ellentmondásba ütközzön egy européer.

2022. aug. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
86%

"Ők mondják meg, hogy mi számít jogállamnak. Ha én lennék az EU, és holnaptól bevezetném, hogy holnaptól jogállamiság-ellenes szakállat viselni, akkor el tudok ellened indítani egy érvényes jogállamisági mechanizmust, és még le is tudom hivatkozni, hogy mit sértettél meg. Ennyire egyszerű."


Akkor irány Oroszország vagy Kína, ha az Eu ilyen diktatórikus!

2022. aug. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
29%

#16

Akkor irány nyugat, ha Magyarország ennyire diktatórikus!

2022. aug. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
12%

"#12 Ha nem tetszik mehetsz máshova, ez Európa."


ha nem teszik magyarország el lehet takarodni romániába ennyi erővel

viheted a dobrevet is meg a nusikát is


azért az beszédes, hogy a legnagyobb komcsi klánok korokodilkönnyeket hullatva mennek brüsszelbe úgy, mint a szülők nagyszülők moszkvába

2022. aug. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
87%
Azt a pénzt, amit az ország energiafüggetlenségére, a lakosság energiafogyasztásának optimalizálására fordíthatott volna stadionra és rezsicsökkentésre költötte a bőség éveiben. Tankönyvi tücsök.
2022. aug. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
75%
#17 Magyarország Európában van, és oda is tartozik a többség akarata alapján, téged meg vár Észak-Korea vagy a tetszőlegesen válaszható diktatúrák egyike.
2022. aug. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!