Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Emilia Clarke számára milyen...

Emilia Clarke számára milyen érzés hogy a fél világ belé szerelmes?

Figyelt kérdés
Most nem kifejezetten a hírnévre gondolok, hanem hogy minden ember oda van érte mint nőért. Gondolom egy idő után nem szegyszerű kezelni hogy kb. minden második ember aki szembe jön le akarna feküdni vele ha tehetné.

2022. aug. 31. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit túlértékeled...
2022. aug. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Élvezi hogy bejön mindenkinek
2022. aug. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Azért nőként nagyon remélem, hogy nem ennyire ösztönlények a férfiak, hogy minden szép nőt meghágnának, aki szembejön. Szerelemről meg nyilván nem lehet beszélni, mert csak a filmes karaktereit lehet ismerni és a minimális online-személyiségét, nem túl aktív a közösségi médián.

Az, hogy sokan szépnek tartják meg nem egy degradáló dolog. Gondolom jól esik neki egy-egy az udvariasság határain belüli dicséret.

Bár ő nekem pont nem az a szex-ikon státuszban lévő színésznő, de lehet csak én vagyok tájékozatlan.

2022. aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Hát nem tudom, szerintem nagyon szép, de neki pont rengetegen leszólják a külsejét. Ugye nemrég valaki alacsonynak meg ducinak nevezte, de itt is volt kérdés, ahol csomó pasi írta, hogy nem nagy durranás, és inkább a nők szeretik, mert átlagos adottságokkal lett híres. Szerintem azért messze nem átlagos, de tény, hogy nem is egy éteri szépség. Inkább a cuki szomszédlány kategória.

Úgyhogy azért erős túlzás, hogy a fél világ belé szerelmes.

2022. aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, a világ másik feléhez tartozom. Csinos nő, és mint minden kellemes és csinos nőnek, jó érzés lehet, hogy a külseje alapján sok ember számára szimpatikus. Némi plusszal indul, de a szépség nem minden, ezzel valószínűleg ő is tisztában van.
2022. aug. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Múltkor még arról volt a kérdés hogy Gal Gadotba... Döntsd már el melyik a jobb...


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__1..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__1..


Ééés szuper hogy Gal Gadotról nem írod ki a 600.kérdést már, de Emiliáról se kell majd annyi.

2022. aug. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%

"Azért nőként nagyon remélem, hogy nem ennyire ösztönlények a férfiak, hogy minden szép nőt meghágnának, aki szembejön."


:D


a nők épp akkora ösztönlények, mint a férfiak, annyi a különbség, h tartanak attól, hogy ribinek gondolják őket vagy hogy teherbe eshetnek.

2022. szept. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16%
Meg kellett lesnem hogy ki ez a csaj, aztán kb valamelyik terminator filmből ugrott be, miért is olyan különleges ez?
2022. szept. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!