Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vérlázítónak találjátok, hogy...

Vérlázítónak találjátok, hogy Balázsék a rádió 1-en viccelődtek Erzsébet királyné halálával?

Figyelt kérdés

[link]


Ez szerintetek elfogadhatatlan és a "Balázsék" műsor azonnali felfüggesztését kellene, hogy maga után vonja?



2022. szept. 9. 18:43
A kérdező szavazást indított:
Igen, vérlázítónak tartom és komoly büntetést érdemelnek Balázsék
Nem tartom vérlázítónak, véleményem szerint csak ártatlan poén ami belefér
38 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%

Megérdemled a csalódást, ha ilyen színvonalú emberekkel foglalkozol!

És ez akkor is így van, ha szerintem sem szenzáció egy közel száz éves ember elhalálozása.

2022. szept. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
17%
Hatalmas XDDD
2022. szept. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%

Nem hallgattam, mert utálom őket, de ha tényleg viccelődtek bárki halálán, akkor az elég szánalmas, igen.

Mondjuk, hozzájuk pont illik, amekkora bunkók.

2022. szept. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Sebestyén mindig is egy álokoskodó büdös paraszt volt, aki másokon gúnyolódik (ha nem a szemébe, akkor a háta mögött).
2022. szept. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
84%
De amúgy, elég gáz, hogy Mo legnépszerűbb rádiós műsorában ilyenekkel viccelődnek. Ezek szerint van erre kereslet (Facebookon is, sok idióta szerint vicces más betegségéből, halálából viccet csinálni, mert a "fekete humor" jó dolog). Magyarok értelmi szintjét tükrözi, külföldön egy ilyen után mehetnének is a levesbe, de minimum pénzbírság. Nagyon durva ami itthon megy, itt tart ez az ország.
2022. szept. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%
Remélem Baláus halálán is viccelődnek msjd.
2022. szept. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. A szavazást elnézve megoszlóak a vélemények, a kommentszekciót nézve sokan bunkó, tahónak tituáljátok Balázsékat.


Én amúgy nem leszek álszent és bevallom, hogy szoktam őket hallgatni és én pont ezt szeretem bennük, hogy képesek mindenből viccet csinálni úgy, hogy semmi rosszindulat nincsen bennük.


Pedig én is olyan vagyok, hogy vérlázítónak tartom azt ha valaki nevet más ember halálán viszont ebben nem éreztem semmi rosszindulatot a műsort hallgatva.


Tegnap volt egy EL meccs, ahol a Zürich FC és az Arsenal játszott egymás ellen. A második félidő 1 perces gyászszünettel kezdődött és a zürichi szurkolók kifütyülték. Na ott csupa rosszindulatot éreztem és azt már vérlázítónak tartottam.

2022. szept. 9. 19:04
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
Balázska már a Z+ pályafutása idején is pont ugyanilyen volt, sajnos azóta se tudott kinőni ebből.
2022. szept. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%
Ízléstelenek, de mit vártál tőlük?
2022. szept. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%

4


Szemtől szembe csak a csicskáit (Vadon Jani, Rákóczi) meri zrikálni.

2022. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!