Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Scarlett Johansson minek...

Scarlett Johansson minek vállalta el annak idején a Feketeözvegy szerepet, ha ennyire zavarja őt a szexizmus?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam egy interjú részletet ScarJo-val valami amerikai hírportálon, mely szerint őt elkeseríti hogy az emberek jelentős része "túlszexualizálja" őt és csak két mellet meg egy feneket látnak egy ember és színésznő helyett, és így tovább.

Na most felmerült bennem, hogy ha ez őt tényleg ennyire zavarja, akkor minek vállalt el anno egy olyan szerepet ahol kvázi egy szexbábut kell játszania? Elöl-hátul feszülő gumiszerkóban verekedni csábosan minden csak nem visszafogott, és ezt a szerepet vitte vagy 8 filmen át, ezzel lett világszerte népszerű, pedig ahhoz színészi tehetség nem kellett annyira sok, csak jól kellett kinézni, erre meg ő pont megfelelt, de akkor most ez hogy van? Akkor nem zavarta őt a szexizmus, csak most?



2022. szept. 14. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Most már, hogy megvan a pénz, ráér ilyenekre...
2022. szept. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Én úgy tudom feketözvegy nem szexbábú. A feszülős és csinos ruhától még nem lesz senki szex tárgy! Vagy azok a nők akik eleve csinosak műtsék le a seggüket és a mellüket és csak utána zavarhatja őket a szexizmus? Ja, meg gondolom az arcukat is szétkéne vagdosni.


Ez kb olyan mint ha nem zavarhatja egy fekete vagy barna embert a rasszizmus, mert színesbőrünek születtek. "Ha zavar a rasszizmus miért vagy színes bőrü, gecc??!?" Ha fehérnek születtek volna már lenne joguk megvetni a rasszizmust, mi? 🤣

2022. szept. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Mert ezek a pénzért bármire képesek, aztán meg sírnak miatta.
2022. szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Fekete Özvegy szerepe sokkal több "szexbábúnál", csak az lát benne ennyit aki nem is akar röbbet, aki eleve hímsoviniszta!


Akkor az egész Marvel szexbábukból áll, Amrika kapitány, Pókember is feszülős bőrszerkókban verekszik csábosan, mégsem jut senkinek eszébe hogy szexbábuk lennének.

Hímsoviniszta kettős mérce.

2022. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Kettes vagyok. 4-ik válaszolóval teljesen egyetértek. Kbaszott kettős mérce.
2022. szept. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Azért elég fura, hogy ezek a sztárocskák hirtelen mindig sírni kezdenek, hogy őket szexuális tárgyként kezelték, meztelenül kellett forgatniuk stb., de amikor csinálták, nem volt probléma, mert a pénz meg a hírnev fontosabb volt.
2022. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy jön egyáltalán Johanssonhoz hogy meztelenül forgatna? Értem a hasonlatot de ez azért már túlzás. O egy női harcos karakter. Szerintem is felháborító, hogy egyből sexbabunak állítják be. Nem tehet arról, hogy jo az alakja, és egyébként, pont ahogyan eddig is írtak, milyen alapon vádolják meg őt, míg a marvel nagyreszeben férfi szereplői, a fullosan kigyurt hősökrol egy rossz szót sem szólnak. Szerintem senkit nem kell leszolni, a kinézete miatt, csak irigyek, ez van. És ha ezt Amerika kapitanyrol mondanak, akkor is ez lenne a véleményem, ez nem a nemtől függ...
2023. jan. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!