Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csernus Imréről mi a vélemenye...

Csernus Imréről mi a vélemenyetek?

Figyelt kérdés

2022. szept. 26. 19:44
A kérdező szavazást indított:
Szimpatikus, mert segít az embereknek
Nem szimpatikus, mert lekezeli az ember
Kommentben leírom inkább a véleményemet
19 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Nárcisztikus szociopata, zéró érzelmi intelligenciával. És most még kedves voltam.
2022. szept. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy nagyon frusztrált embernek tűnik, aki a másik ember lenyomásával, elnyomásával próbálja kezelni a lelkében lévő feszültséget. Valószínűleg az élete korábbi szakaszában többször is alávetett, súlyosan ledominált pozícióba került, emiatt pedig traumatizálódott. A traumáját azonban nem dolgozta fel, helyette ő is agresszorrá vált (mert a legjobb védekezés a támadás). Magyarán retteg az érzéstől, hogy valaki hatalmat gyakorol felette, ezért mindent megtesz, hogy egy interakcióban ő legyen a domináns fél. A viselkedése gyakorlatilag egy szociopátiás irányba mutat.

Ettől függetlenül vannak jó gondolatai is, hiszen az önmagukat elhagyó, önérvényesítésre képtelen emberek (akik egy spektrum egyik szélsőségét jelentik) sokat tanulhatnak tőle (aki a spektrum másik szélsőségét jelenti). Vagyis nem tartom haszontalannak a munkáját, csak helyén kell kezelni a személyiségét.

2022. szept. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Elég sok baja lehet szegénynek. Nem egy önmagával rendben lévő embernek látszik. Az álarc mögött egy nagyon érzékeny, hatalmas sérüléssel lévő ember. Én is azt gyanítom, hogy nem dolgozta fel ezeket.
2022. okt. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!