Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bochkor az egyik legbutább...

Bochkor az egyik legbutább híresség Magyarországon?

Figyelt kérdés

Nem provokációnak szánom a kérdést, de irodában kénytelen vagyok hallgatni a műsorukat, és egyre nehezebben viselem.

Nem tudom, rájátszik-e az ostobaságára, de szinte semmihez sem ért, és elképesztő butaságokat minden témában.



2022. okt. 5. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

Mindenki "buta", ha olyan témáról kell beszélnie, amihez nem ért.

Viszont attól még ez a munkája, hogy folyamatosan pofáznia kell. A rádiósokra ez jellemző.

Egyébként meg az összes mond ökörséget.

2022. okt. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Igen, elég buta, és még büszke is rá, meg nagyképű :D
2022. okt. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Én nagyon utálom őt.
2022. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a pálmaleveles Balázs butább, de lehet, hogy mindketten dobogósok.
2022. okt. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Igen
2022. okt. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen. (Nekem is melóhelyen kell hallgatni)

Most éppen a Guinness-t nem tudja helyesen kiejteni, de amúgyis elképesztő baromságokat tud összehordani. Egyszer azt mondta, a makk a makkfán terem, volt, hogy azt fejtegette, hogy ő jobban játszik basszusgitáron, mint a szitárművészek szitáron.

Szerintem nincs olyan téma, amihez érdemben hozzá tudnak szólna.


Ha már szóba került Balázst, na, igen ő talán még Bochkornál is sötétebb. Múltkor olvastam a 444-nek a transzneműkról szóló logikai bukfencektől hemzsegő okfejtését.

Egyszer a mérnök főnököm pár hónapja átkapcsolt Balázsékra, pont mikor Balázska megszakértette a fűtés témát. Akkor baromságokat hordott össze, hogy főnököm átnyomta 10 percen belül.

2023. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!