Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A Nyerő párosban melyik páros...

A Nyerő párosban melyik páros az, aki szerintetek (szimpátiát leszámítva) a legjobban összepasszol a műsorban tanúsított viselkedés alapján?

Figyelt kérdés

Szerintem:

1. Pameláék

2. Csilláék

3. Béciék

4. Patrikék

5. Daniék


Nekem nem tetszik, ahogy Dani viselkedik, én a durcás kisfiút látom benne, úgy kiadnám az útját, hogy a lába sem érné a földet, és úgy gondolom, egy vele lévő kapcsolat fenntartása fárasztó lehet, előbb-utóbb ki fognak egymásból ábrándulni. Nem is tudom, mennyire őszinte a csaj édeskedése. Patrikék hisztisek, de köztük több szeretetet látok. A korábban kiesetteket nem tudom, hová illeszteném be a rangsorba, Begiék is és Enikőék is kérdésesek számomra, ha valakinek róluk is van véleménye, szívesen fogadom.



2022. okt. 6. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Nagy nullák ezek.
2022. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Nope
2022. okt. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Nekem is kb ez a sorrendem. Dani viselkedése nekem sem szimpatikus, de tény és való, hogy Bea is sok néha kb azon is nevet ha elszáll előtte egy légy és gondolom így hosszú távon már unja. Szerintem ők kb azért vannak együtt, mert amúgy távkapcsolatban vannak sokat vannak külön meg ugye a csaj oda van érte teljesen. Tény és való, hogy Bea szép és csinos lány, de nagyon el van magától szállva neki kb csak a külső a lényeg és szerinte minden azért van, mert ő szép.

Muri Enikőék nekem nagyon nem szimpatikusok ő már az Ázsia Expresszben sem volt szimpatikus. A párjával így játéktól eltekintve össze illenek elvileg összeházasodnak hamarosan.

Béci hozza a VV-s karaktert

Pamela és Bence nekem nagyon unalmas pár csak taktikáznak és kb ennyi, de jó közöttük amúgy az összhang.

Patrikék aranyosak, szeretik egymást, de a Patrik nagyon gyerekes szerintem meg engem idegesített a hangja.

Begiék instabilak, de ezt mondták is. Többet kellene nekik is együtt lenni, mert úgy járnak, mint Kulcsár Edináék.

Nekem a legszimpatikusabb Zsolti és Csilla rajtuk jókat lehet nevetni.

Kíváncsi vagyok melyik párt fogja súlytani a Nyerő Páros "átok". A műsor után mindig szakít valaki. 17.-től jön a folytatás a konkurens csatornán Párharc néven.

2022. okt. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tiktokon láttam pár videóit, távol álljon tőlem hogy ilyesmit nézzek

Törőcsik egy undorító narci, de az az együgyű kiscsaj nem is érdemel jobbat… mennyiszer elmondta hogy ő milyen szép, közbe meg egy átlagos kis semmi…

Nem érzi hogy mennyire gaz ha magadat dicsered? 🤦🏻‍♀️

2022. okt. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem gyakorlatilag csak babáék voltak úgy igazán szimpik ebben a szériában ( Patrik és Betti) szerintem aranyosak és látszik hogy szeretik egymást. És talán egyéni véleményem, hogy Betti ezerszer szebb mint Bea, a férfias kocka fejével.

Itt jön képbe Dani és Bea. Bea egyáltalán nem szimpi, számomra visszataszító ahogy mindig a külsejét fényezte. Az önbizalom ok, de csak elegánsan, nem kell hangoztatni. Valamit nagyon kompenzálni akar. Dani egy mufurc ember, ha épp nem dögunalmas akkor pofákat vág a párjára, meg úgy általában zabszemmel a seggében létezik. egyáltalán nem érzem köztük a szerelmet, inkabb csak Bea részéről, azt is inkább csak külsőségek miatt, amúgy nem illenek össze. 1 évet nem adok és szét fognak menni. Dani karótnyelt, eddig is csak azért viselte el a csaját mert nagyrészt távol van tőle😂.

Enikőékkel különösebb bajom nincs, de szerintem ők se lesznek sokáig együtt. Az kb biztos hogy Szabi húzza halasztja a házasságot, gyereket, amit Enikő már régóta akar, itt sincs meg az az igazi harmónia, az hogy ugyanazt akarják mindketten, mert készek megállapodni egymás mellett.

Béci egy ősbunkó , hozza a formáját a VV ből. Semmit se változott 12 év alatt, azon kívül hogy meghízott és alkesz lett. Norinát is ott fogja hagyni pár év után mint ahogy az előző feleségét is. Aztán majd a kövi csajnak is csinál 1-2 gyereket és onnan is tovább áll. Ez a típus mindig ezt csinálja. Mint Gáspár Laci, Junior stb

Begiék annyira leamortizálták a kapcsolatukat, hogy onnan szerintem már nem nagyon van visszaút. Amikor már ott tartanak, hogy egy nyerő párosban akarják megmenteni, rég rossz.

Számomra pameláék se szimpik. Szerettek kötözködni, beleállni másokba, beszólogatni. Kifejezetten örülök, hogy Enikőék ki tudták pöckölni őket. Bence 🤮🤮🤮 De ha nekik jó együtt hát oké.

Csilláékat sem szeretem, de szerintem ők összeillenek, talán ők még évek múlva is együtt lesznek. Bár ki tudja, Zámbó Krisztián és a csaja is a műsor után mentek szét 9!!! Év utàn.

Nagyjából ennyi.

2022. okt. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!