Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hol vannak Taylor Swift fanok?

Hol vannak Taylor Swift fanok?

Figyelt kérdés

Random eszembe jutott, hogy tudom, mekkora kultusza van és hogy a karrierje kezdete óta mindig a csúcson van, mindig top 1 mindenhol (nyílván a releváns toplistákon, nem a Rádió1 top 50-ben) és sajnos itthon szerintem nem érzik meg nem tudják, mekkora zseni az a nő. Aki utána jár egy kicsit és tud angolul, rájön, hogy ő a legsikeresebb mai női előadó és nem csak abban top1, hogy sokan streamelik a zenéit, de CD, kazetta és BAKELIT lemezeket is folyamatosan kibocsát és azonak az eladásában is az élvonal legelején van.

Nagyon jó lenne, ha itthon lenne koncertje!

Ódákat tudnék zengeni róla, de nincs hozzá erőm, viszont érdekel, hogy Mo.-n mekkora a fanklubja!

Midnights listening party? :’D



2022. okt. 13. 23:55
 1/8 anonim válasza:
84%
Szia!Teljes mértékben igazad van. Én kb két éve követem Taylort az elején még úgy nem nagyon tetszett amit csinál, de amikor jobban belemélyültem a dalaiba kiadta a folklore-t akkor jöttem rá hogy egy zseni és azóta szinte csak őt hallgatom. Kár hogy itt Magyarországon nem nagyon ismerik és csak szétszórtan van pár rajongó az országban. Remélem fog majd Budapestre jönni koncertezni (mondjuk a Midnights turnén 😏), mert az egy álom lenne. Ja, és az új albumát már nagyon várom! Szerintem ez lesz a eddigi legjobb lemeze.
2022. okt. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Valóban egy zseni, mind zeneileg, mind marketing szempontból (egy igazi mastermind... :D), itthon valóban elég kevesen szeretik, de szerintem csak azért mert mindenki túl menő, ahhoz,hogy ilyen basic zenét hallgasson.

A midnights pedig az eddigi egyik legerősebb albuma lett, kiváncsi leszek az új klipekre, rövidfilmekre hozzá.

2022. okt. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Láttátok, hogy mekkora rekordokat döntött meg megint? Szerintem pont, hogy az ő zenéje a legkevésbé basic, sőt, ő a legváltozatosabb énekesnő.
2022. okt. 24. 00:15
 4/8 anonim válasza:
77%

Én hatalmas Taylor Swift rajongó vagyok, 24 éves férfiként.


Nem tudom már pontosan, hogy hogyan alakult ki a szimpátiám vele, de az biztos, hogy az 1989 albummal szerettem meg igazán. Szerintem én is csak azokat a számokat ismertem azt megelőzően, amiket a rádióban nyomattak.

De különben is azidőtájt kezdtem teljes albumokat hallgatni. A Blank Space volt örök kedvencem tőle.


Az említettek óta folyamatosan követem a médiában őt és minden hírt róla. A 2020-as albumok hatalmas csalódást okoztak, a folklore és az evermore is, egyszerűen nem tetszett a stílusa. A Taylor Version's albumokat is kerültem, mert nem tetszett a country korszaka (ezekről mindjárt bővebben).


Mikor megtudtam, hogy jön a Midnights, nagyon izgatottá váltam, de nagyon féltem, hogy mi lesz, ha ismét a folklore stílust fogja megragadni? Szóval tartottam az egésztől, amikor elindítottam az albumot.

De nyilván a Lavender Haze legelső másodpercénél tátva maradt a szám és azonnal megszerettem a számot, szerintem örök kedvencemmé válik az is.


Maga az album viszont először csalódást okozott, azzal az érzéssel fejeztem be, hogy jobbra számítottam, a 3am Editiont hallgatva már nem is figyeltem a zenére.

Azóta agyonhallgattam az eredeti, 13 számos Midnightsot, és mondhatom, hogy már minden szám tetszik, de persze megvannak a hatalmas kedvencek róla.

Utána szépen lecsücsültem és meghallgattam még egyszer a 3am Edition számokat a dalszövegeket olvasva és érzelmek ezrei öntöttek el, egyszerűen zseniálisak lettek.


Azóta sokat gondolkodtam azon, hogy mégis milyen swiftie-nek vallom magam, amikor ilyen kényes vagyok a zenéjét és stílusát illetően. Szóval meg fogom hallgatni a Taylor Version's albumokat (különben is a következő a Speak Now rerecord lesz).

Közben pedig az is megfordult a fejemben, hogy a folklore-t és az evermore-t egy-két szám után elítéltem (de egyébként a cardigant még korábban nagyon megszerettem, szóval az kivétel volt).

Úgyhogy egy este, hogy kicsit mást is hallgassak a Midnights-on kívül, elindítottam az evermore-t, azt is úgy, hogy minden figyelmemet neki szenteltem, és meglepődtem, hogy milyen jó számok vannak rajta. Úgyhogy azt hiszem, hogy most van folyamatban az igazán swiftie-vé válás nálam.


A reputation album nagy kedvencem tőle egyébként, a Lover sem volt rossz.


Hatalmas álmom lenne, hogy egyszer eljussak egy koncertjére (többek között ezért is szeretném ismerni minden számát), de nem hiszem sajnos, hogy az Eras turnéban szerepelni fog Budapest, soha nem jött még Magyarországra.


Valójában a rekorddöntéseken nem voltam igazán meglepődve, amikor valami újat ad ki, mindig rekordokat dönt meg. De azt imádtam, hogy milyen rekordokat rombolt le (legtöbbet streamelt album és előadó 24 óra alatt a Midnights albummal, mind a 10 helyet uralta a Billboard 100-as listán, és a debütáláskor az egész világot uralta tulajdonképpen). Magyarországon is trendingelt egyébként a Anti-Hero videóklip. A következő klip a Lavender Haze lesz, amihez hatalmas reményeket fűzök, főleg a kis trailer miatt, amit még megjelentetett az album előtt (az összes lila árnyalatú és a gőzös ('ködös' - a haze jelentése) jelenetek abból vannak).


Szóval a Midnights már most harmadik hete megy nálam folyamatosan.


Még annyit, hogy nagyon szerettem eleve is őt, de a You Need To Call Down számmal és klippel igazán megragadott, mivel magam is meleg vagyok.

2022. nov. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Taylor a legjobb
2023. ápr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4

Van egy rossz hírem!

Taylor igazi énje a Folklore ée az Evermore volt - ez volt az igazi önmaga. Taylor kedvence

2023. ápr. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 Taylor azt mondta hogy a Lover a legjobb album amit valaha írt.


16 éves lány vagyok, és imádom Tay Tay-t. Ő is Louis Tomlinson a példaképeim <3


Louaylor :)

2023. aug. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 azt mondta hogy a Lover a kedvenc albuma amit valaha is írt, de nagyon büszke a Folklore és Evermore-ra is. Nem mondta hogy az a 2 album az igazi önmaga
jan. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!