Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Britney Spears egy csaló?

Britney Spears egy csaló?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem Britey-t zenéit is nagyon szeretem, jópárat rendszeresen hallgatok, de egy valamit nem értek.

néztem jó pár live videót és annyira tökéletes volt, hogy az hihetetlen, tehát semmi különbség nem volt a szám és a live között. tehát mindig kell lennie egy hamiskás hangnak mert nem lehet senki sem tökéletes, arról nem beszélve, hogy britney még be sem üvölt a szám közbe ilyeneket hogy "now sing it!!" vagy "let's go" szal teljesen olyan a live mintha letöltöttem volna a netről az egyik számát.


az merült fel, hogy csaló, megy a zene és ő csak tátog, vagy a gép javítja a hangját, fogalmam nincs, nektek mi a véleményetek erről?


2010. szept. 27. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

http://www.youtube.com/watch?v=h3ilIfOI8fc


Gratulálok, hogy észrevetted... :)

Igen, Britney-nek semmi hanjga, irtó hamisan "énekel" a valóságban, egyszerűen jó sztár-alapanyag volt annak idején, hatalmas cirkuszt lehetett köré építeni. Tíz évvel ezelőtt ő pont olyan volt, mint mostanában Gaga.

Az egész karrierje egy hazugság volt. Fura, hogy még nem süllyedt el végleg...

2010. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2010. szept. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hát nem tudom....

pár hete láttam az egyik csatornán,nem zenetv-n,egy 1 órás összefoglalót vele,talán 2 hetét figyelték,akkor vették fel pár dalát,és ott a stúdióban tudott énekelni:)

2010. szept. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

És még hány ilyen csaló van!

Az egész média is egy nagy csalás!

2010. szept. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertem, hogy mit ertesz csalas alatt. Britney elismeri, hogy a szamai 95%-at playbackrol nyomja. Csak a lassabb szamokat szokta eloben enekelni, mert azok kozben nem tancol. Egyebkent mar nem tudom, hogy melyik nagy producer nyilatkozta, aki vele szokott dolgozni, hogy o az egyik legjobb. O bemegy a studioba es elsore megcsinalja azt, amit sok enekessel 30-szor ujra kell venni.


Az evidens, hogy nem o a vilag legjobb enekese, de remek eloado osszessegeben. A sztarsaghoz nem eleg jol enekelni, ahhoz kulso adottsagok, rengeteg turokepesseg es egyeb tudas is kell (hogy szepen tudja magat kifejezni, tudjon tancolni stb.). Nagyon sok jo hangu ember van, de nem veletlen, hogy igazi "sztar" eleg keves van es Britney egy igazi sztar, mert meg van hozza a megfelelo szemelyisege, adottsagai. Nem vagyok nagy rajongoja, de ez az igazsag. Nagyon sokan nem tudnanak ugy elni, mint o...a penze persze kellene az embereknek.

2010. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, es a koncertjeire kulon mixeket keszit, amik live-hatasuak, de nem live-ok.
2010. szept. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tud énekelni, csak hát a nagy tánc közben ez lehetetlen. Ezért megy a playback.

Előző válaszoló jól leírta a lényeget.

24/L

2010. szept. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
értem.
2010. szept. 30. 15:52
 9/11 anonim ***** válasza:
elősször is playback-nek hívják, mikor nem énekel csak tátog.. másodszor mi az hogy csaló.. uristen úgy mondod, mintha el herdálná valakinek a pénzét kb akkor lehetne ezt mondani rá.. -.- ja és azért nehogy depressziós legyél már attól mert "ekkora csalódás ért", hogy Britney nem énekelt igazából..
2012. júl. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=TX1hAEVP2mY

itt nem playback-el.. de ha az ember táncol meg ugrál, nagyon nem fog tudni jól énekelni, meg kifullad stb.. persze, hogy playback-el.. a közönséget szórakoztatni kell.. ő ehhez ért...

2013. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!