Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nikki Reed és Ian Somerhalder...

Nikki Reed és Ian Somerhalder még mindig házasok?

Figyelt kérdés

2022. okt. 22. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem tök mindegy. Ha el is váltak, nincs esélyed. De hát álmodozni mindig szabad.
2022. okt. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen
2022. okt. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
A Google barát szerint igen.
2022. okt. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló vagyok. Tegnap a felnőtt párkapcsolat rovatban volt a kérdés. Azért írtam amit. Erre most a kedves kérdező ilyen jellegű üzenetekkel bombáz...


"Kedvesem! Neked valóban szükséged lenne orvosi kezelésre, mivel nem tudsz szavakat illetve mondatokat értelmezni. Hol és melyik szavamban mondatomban olvastál olyat, hogy akarok valamit tűlök? Te tényleg ennyire hülye vagy vagy megjátszod? Sajnálom a szüleid,de tényleg, hogy voltak képesek veled kommunikálni mikor semmit nem vagy képes fel fogni. Isten nem ver bottal, a karma pedig hamarabb jut el hozzád.

Oh és kímélj már meg másokat az értelmetlen hülyeségeidtől. Mivel megsúgom senki nem kíváncsi az ilyen megjegyzésre. Továbbá bölcsebb maradtál volna ha be fogod a pofád... Értelmes válaszokat kértem a kérdésem alá és ezek után pedig ne csodálkozz hogy felpofoználak mert hülye vagy.

Nagy az isten állatkertje de k.. urva kicsi a kerítés."


Pedig csak annyit írtam neki, hogy nem tud egyikükkel sem randevúzni. Kemény...

2022. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A véleményem az a véleményem! Örülök, hogy megosztottad a nyilvánossággal. Köszönöm Drága!

De tudd másokat is megkérdeztem a környezetemben és téged baromi szánalmasnak találtak, ha ilyen válaszokat tudsz adni. Ráadásul ha ezt válaszoltad valójában a te fejedben létezik az,hogy te akarnál valamit Tőlük. Ugyebár az én fejemben egyszer nem fordult elő és a kérdésem sem erre irányult. Tehát te csak egy provokatív emberi lény vagy. Semmivel sem tudtál érdemleges választ adni. De igazából nyugodtan dühöngd ki magad téged idézve igyál meg egy kakaót ❤

2022. okt. 29. 20:21
 6/7 A kérdező kommentje:
JA ÉS, ha privát beszélgetést osztanál meg a nyilvánosságal akkor a saját magad részét se hagyd már ki! Nem te vagy a legélesebb kés a fiókban, ha saját magad nem tudod vállalni csak másokat ismétlem provokálni és mocskolni nyilvánosan. Én sem nyilvánosan írtam meg a véleményem, mert az ilyen jellegű beszélgetések két emberre tartoznak. De látom ezt sem sikerült megtanulnod.
2022. okt. 29. 20:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Jézusom kérdező, ne vedd már ennyire magadra ezt a dolgot. Szerintem semmi rossz indulat nincs az 1. válaszolóban, sőt, humoros is. Miért kell mindig mindenből nagy ügyet csinálni?
jan. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!