Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan lehetne megszervezni,...

Hogyan lehetne megszervezni, hogy egyszer beszélgethessek Mészáros Lőrincel, csak szerintem érdekes ember?

Figyelt kérdés
mindig is érdekeltek az érdekes emberek, szívesen beszélgetek velük, egyszer vele is beszélgetnék egyet egy kávé vagy sör mellet
2022. okt. 30. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik.
2022. okt. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Akkor irány az üzleti élet, vagy a jobboldali sajtó! Ha elég magasra tornászod fel magad, bizniszelhetsz vele, vagy készíthetsz egy nagy interjút. :)

Pl. ilyet:

[link]

2022. okt. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Vajna Timike, te vagy az? :)
2022. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
adj neki több pénzt, mint amit annyi idő alatt megkeres (óránként milliókat keres), akkor talán lehetséges
2022. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a tudósok is a csodájára járnak ennek a kivételesen csodálatos embernek.
2022. okt. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Számomra mindig buta, tipikus vidéki tajparasztnak tűnt, aki kivételesen jól tudja hogy kinél kell benyalni, és hogy kell utasításokat követni. Menj el a háza elé és könyörögj a figyelméért; valahogy úgy érzem hogy ez tetszene neki, legyezné az egoját.
2022. okt. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én Andikával beszélgetnék, addig elvihetnéd a Lölőt meginterjúvolni, hogy normálisan tudjunk beszélgetni.
2022. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Normálisan beszélni ezzel? Hiszen beszélni se tud.
2022. okt. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!