Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem nagyon ronda...

Csak szerintem nagyon ronda Kovács Ákos?

Figyelt kérdés

2022. nov. 11. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Sztm átlagos
2022. nov. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igaz vannak rondábbak is. Meg kinek mi.
2022. nov. 12. 11:36
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak sokan szépnek meg szexinek tartják pedig ha jobban megnézi az ember, taszító. De kinek mi.
2022. nov. 12. 11:37
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

Nem szoktam nézegetni és hallgatni sem, de most megnéztem:

Olyan ellenszenves arca van.


Régen se volt szép, de sokan a csajok közül oda voltak ezért a díszpintyért évtizedekkel ezelőtt.


Aztán ki tudja: lehet, hogy mostanra már a férfiak szeretik jobban és azért néz ki ilyen furcsán, mert...

2022. nov. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én se nézegetem, sőt nem is hallgatom. Azért írtam ki, mert rengeteg plakátot látok a koncertjéről, és az által jutott eszembe, hogy nem csak bunkó, de randa is. Igen, ellenszenves feje van. És lehet, hogy tényleg meleg, voltak pletykák róla.
2022. nov. 15. 08:08
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

Ugyan, kérlek. Egy fidessmajom nem lehet meleg, mert akkor azonnal kiléptetik, mint az ereszcsatornabajnok szájerjózsit.

Rondának ronda, és hangja sincs, de a fidessmajmok szeretik a hozzájuk hasonló fidessmajmokat.

2022. nov. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Elvileg hallottam, hogy orbán is biszex.


Hangja szerintem sincs.

2022. nov. 16. 22:18
 8/13 A kérdező kommentje:

Meg béna dalokat ír.


A kinézetére visszatérve meg szerintem furcsa feje van, meg kövér is szerintem.

2022. nov. 19. 18:12
 9/13 XÉvi75 válasza:
0%

Ez milyen kérdés már? Kit érdekel hogy hogy néz ki? Nem azért énekes mert jókepű, hanem mert jó hangja van... (amúgy sztem női szemmel nézve korához képest is jóképű, az hogy már nem olyan mint huszonévesen az meg nyilván normális, hiszen ő is megöregszik, mint mindenki).

A politikai nézetei miatt meg kár bántani bárkit (bár ez téged minősít). Ha megnézed a magyar előadóművészek 70%-a baloldali nézeteket vall, őket ezért mégsem cseszegeti senki. De ha valaki szereti a hazáját és szép családja van, mint Ákosnak azt rögtön rugdalni kell :D

2023. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ákost nem azért rugdalják mert szép családja van, vagy mert szereti a hazáját, hanem mert olyan hülyeségeket beszél, mint hogy például a koronavírus egy "gyönyörű kínai laboratóriumban amerikai pénzből kifőzött kis víruska". Illetve ha az ilyen hülyeségeitől el is tekintenénk, akkor is egy rendkívül beképzelt alak képét sugárazza. Idézet az egyik legutóbbi intejújából: "Az én sorsom hatalmas ajándéka, hogy én lehetek lírai szerző is, versíró és dalszövegszerző. (...) Nekem van módom a lírai és az epikus megnyilvánulásra is. Ez egy csoda"


Ezek mellett nagyon nehéz nem antipátiával gondolni erre az emberre. Azzal viszont egyetértek hogy nem a külseje alapján kéne megítélni. Akik mégis ezt teszik, azok véleményem szerint szánalmasak.

2023. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!