Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Sebestyén Balázs vagy Bochkor...

Sebestyén Balázs vagy Bochkor Gábor a bunkóbb?

Figyelt kérdés
2022. nov. 26. 12:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%
Balázsról egyszer láttam egy 5-10 perces videót amin összeszedték az allja pillanatait, és annál lejjebb konkrétan nincs. Persze mondogatja hogy csak régen volt kretén, mára már megváltozott, de egyrészt már akkor is felnőtt volt, másrészt meg még mindig vannak segg pillanatai, amikor nem vigyáz a szájára. Személy szerint én őt tartom a magyar közélet rákjának.
2022. nov. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
5%
2022. nov. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

2:


ne haragudj, de ezt komolyan kérdezed? :D


irodában kénytelen vagyok hallgatni Bochkort, illetve régen Bumerángot is kénytelen voltam, mert apám azt hallgatni kocsiban.

Régi is irtó bunkó volt, pl. azzal poénkodott, hogy a biciklisek elé ki kéne feszíteni kötelet stb.

Az új műsorában volt, hogy a transzneműeken élcelődött, Tusup-ot folyton gúnyolja, a bicikliseket szintén, legutóbb épp Dobrády Ákosra tett megjegyzést. Komolyan azon csodálkozom, hogy nem még verték össze. Ja, meg ahogy beszél Anett, vagy kinek az exéről, én már az ex helyében már biztos elbeszélgettem volna vele.


úgy látom, sokan nem tudják, mi a különbség szókimondás és parasztság között.

Bochkor nem szókimondó, hanem egy bunkó, ráadásul borzasztóan tájékozatlan, egyszerű ember.


Balázs dettó. Őt mondjuk szerencsére nem kell hallgatnom, csak néha, ha épp Bochkorék szabin vannak. Szintén nem egy agysebész, de akkora pofája van..amilyen lekezelő sokszor a betelefonálókkal.


egy ideális világban mind2 max. árufelöltőként dolgozhatna.

2022. nov. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
7%
#11 Bár nekem sem rokonszenves az alak, azért egy 90-es évekbeli videót felhozni ellene elég nagy hülyeség.
2022. dec. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"Bochkor miért bunkó?"


Az utóbbi pár napban kifejtette, hogy "hahahaha hehehe" kint hagyta a leandereket, és azon aggódott, hogy mennyi fog kerülni újat venni. Aztán poénkodott Zelenszkij borostájában és ismét sikerült Shane Tusupton gúnyolódni (aztán majd egyszer Tusup pofán veri, ő lesz megsértődve).

Egy hulladék ember, tipikus pénzes proli.

2022. dec. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Épp a 444 írt egy cikket arrol, hogy balazsek transznemueken poenkodtak, termeszetesen jo sok ostobasagot osszehordva, mert meglehetosen buta ember, elotte a tvben egy gyereket szivattak, ergo szerintem sokkal bunkóbb, olyan, mint 14 eves gyerek, aki piszkalja a gyengebb osztalytarsat.

Bochkor is bunkó, de sztem ő egyszerűen burokban élt egesz életeben, es azt hiszi, ő vmi magasabbrendű intellektualis ember.

A " penzes proli" mintapeldanya. tajekozatlan, igenytelen, aki tulbecsuli a kepessegeit es a "cigi-kaja - ulok a Mercimben" vonalon mozog.

2023. febr. 10. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!