Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Taylor Swiftnek egy-két képen...

Taylor Swiftnek egy-két képen miért van olyan feje, mintha szétműttette volna magát?

Figyelt kérdés
Az orrát szerintem 1000%, hogy megcsináltatta, de mi mást még? Plasztikáztatott egyáltalán?

2022. dec. 7. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

Biztosan

De amugy a face app biztosan..

2022. dec. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem saját képein láttam, szóval nem hiszem, hogy face app.
2022. dec. 7. 16:44
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Mi a baj a fejével? Szerintem olyan egérke arca van. Szép.
2022. dec. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább egy rókához hasonlít. Kétség kívül szép, de vannak képei, ahol olyan, mintha szanaszét lenne plasztikázva.
2022. dec. 7. 19:45
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon sok fan oldal facetune ozza a képeket amiket felraknak sztárokról sokszor alig lehet felismerni őket nem értem
2022. dec. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem vágom miről beszélsz pontosan, neki alapból eléggé érdekes arca van. Bár nem néztem sokat, de számomra van egy természetellenes beütése, de attól még szép, csak olyan nem emberi. Idézőjelben nem "emberi". De én vele eddig is így voltam.
2022. dec. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!