Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kulcsár Edináékat nem utálná...

Kulcsár Edináékat nem utálná majd nem mindenki, ha nem ráznák folyton a rongyot?

Figyelt kérdés

2022. dec. 8. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Azok kik is?
2022. dec. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
majd nem? Így? Látod az első nem is tudja kik ők. Az emberek egy része mindenkit utál. És vannak ismert emberek, akiken nincs mindig füstszűrős sapka. Én tudom, de nem utálom. Igaz, nem is szeretem (azaz semleges).
2022. dec. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Mi van első, te egy barlangban laksz? Úgy utálom az ilyen megjátszott "Kik azok" kérdéseket. Nagyon szánalmas. Nevetséges.
2022. dec. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Én nem utálom őket, csak a fajtájukat, de azt nagyon.

Amúgy meg csak nevetni lehet azon, hogy mennyire ostoba, buta és sötét az a némber.

2022. dec. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
#3 nem, csak speciel nem tudom kik azok. 2008 óta nem nézek tv-t, nem olvasok újsagot. Ennek ellenére tudom hogy ki az a Vajna Tímea, mert ugye azért bele lehet futni ebbe-abba akaratlanul is, de a Kulcsárékról fogalmam sincs hogy kicsodak.
2022. dec. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 NTBS ***** válasza:
86%
Szerintem ez a viharos szerelem se tett jót a megítélésüknek. Rövid idő után gyerek. Az előzőktől még el se köszöntek.
2022. dec. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok rosszindulatú lenni, de láttunk már ezer ilyet.

Valódi teljesítmény nincs, ellenben feltűnési viszketekség van meg cirkusz cirkusz hátán.

Az ilyenek hamar eltűnnek a süllyesztőben.

Ma Porsche-ban ülnek, 5 év múlva meg az önkormányzatnál fog gereblyézni.

2022. dec. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom, hogy kik ők.
2022. dec. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
#7 jól írta a magamutogatás meg csináljuk a médiacirkuszt az megy. Egy ideje már nem szerepeltek „aktívan” a médiában hát csináltak egy gyereket
2022. dec. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Két rongyrázó proli, a média csinált belőlük valakit. A nő nagyon buta, a férfi pedig sokkal öregebbnek látszik, mint 23. ÉS KELL EHHEZ EGY TUCAT GYEREK?
2022. dec. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!