Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Marics Petinek miért van...

Bamboo94 kérdése:

Marics Petinek miért van ekkora arca?

Figyelt kérdés
Jó persze népszerű lett meg minden, lett egy sokat játszott dala (ami nem jó igazából inkább idegesítő, de nem a stílusom szóval nem ítélkezek). A haverjával csinált duó elég népszerű de mégis úgy játssza az eszét. Sztárban sztárban is úgy ült ott mint egy kiskirály és lazán úgy beszélt mintha méteres magasságból nézne le olyan emberekre akik között olyanok is vannak akikamúgy ismertebbek és tiszteltebbek. Hirtelen jött népszerűségtől kár így elszállni, több évtizede a pályán lévők nagyobb alázattal és szerénységgel rendelkeznek.

2022. dec. 9. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Mert elhiszi magáról. A tini lányok eldobjak tőle a bugyijukat és elhiszi magáról, hogy letett már valamit az asztalra, pedig attól még nagyon távol van .
2022. dec. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
miért ne?
2022. dec. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
43%
mert egy hommer díszpinty
2022. dec. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Én nem látom rajta, amiről beszélsz.
2022. dec. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

És még csúnya is.


(Elsőnek üzenem: lány vagyok és nem szeretem.)

2022. dec. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Fú tudom kiről beszélsz, de nagyon keveset láttam ebből a srácból és úgy általában a magyar sztárokból. Viszont tulajdonképpen szinte az összes magyar szár (de ide lehet venni az itthoni néger, cigány sztárokat is) el van szállva magától, függetlenül a leadott teljesítményétől. Híres és innentől fogva nagy lesz az arca. Igazából nem tudom, hogy melyik sztár tett le igazán sokat az asztalra, de a legtöbb egy ostoba bohóc, függetlenül attól, hogy valamiben tehetséges e vagy sem.


Például filmek közti reklámokban szoktam látni a szerencsekerék reklámját. Nyilván a reklámba az olyan jeleneteket rakják bele, amik elvileg olyan jók az adott műsorban. Ebbe a reklámba az volt benne, hogy a Kasza Tibi azon vihorászott, hogy Ára Attilát nagy Ő nek fogja szólítani, mert ő a nagy Ő, tehát nem hívja Attilának. Szóval ez lenne a nagy "sztárparádé". Amikor meg (nyilvánvalóan jogosan) kritizálta egy magyar videós lány a nagy fogyókúrás termékét, akkor meg sértődötten elkezdett kötekedni, érdemi válasz nélkül.


Bár a Kasza Tibi régi arc, de itthon egy zs kategóriás sztár is nagyképű, bár a nagyobb "sztárok" is bohócok, de ők elmondhatják magukról azt, hogy 20 éve "sztárok"=bohócok.

2022. dec. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem neki lenni enyhe fogyaték.
2023. jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont hogy kicsi az arca a testéhez képest. :D
2023. máj. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!