Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Modric miért ilyen csunya?

Modric miért ilyen csunya?

Figyelt kérdés
Olyan koravén feje van. Ez valami hormonális rendellenesség?

2022. dec. 10. 03:43
A kérdező szavazást indított:
Szerintem nem is csunya
Csunya gyerek az tény
11 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem csak szimplán nem nyert a genetikai lottón.
2022. dec. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Igen, ez valami szindróma lehet. Nekem is volt olyan kolléganőm, aki a saját anyjának nézett ki.
2022. dec. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
És mit számít hogy csúnya? Igen, az, de egyrészt nem tehet róla, másrészt meg ezzel együtt is dollármilliárdos és világsztár, pont rengeteget számít hogy néz ki...
2022. dec. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Hát szerintem nem vészes. Ismerek nála rondábbat sokkal. Különben meg senki se tehet arról hogy néz ki.
2022. dec. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Azért csúnya, mert nem szép.
2022. dec. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert nem vasaltatta ki a heréit.
2022. dec. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Focistaként bármennyire is ronda vagy, lesz modell csajod. Amúgy tényleg ronda pasas, de az általam gyűlölt Real Madrid tagjai közül őt még pont kedvelem is.


"És mit számít hogy csúnya? Igen, az, de egyrészt nem tehet róla, másrészt meg ezzel együtt is dollármilliárdos és világsztár, pont rengeteget számít hogy néz ki..."


Modric dollármilliárdos?


Amúgy mért csúnya... Mert így néz ki. Viszont ha nekem ilyen arcom lenne, nem erőltetném a hosszú hajat. Ugye abból indulok ki, hogy akkor férfiasabb lenne a külsőm és a nőknek jobban bejönnék vele.

2022. dec. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%
Mert igy született.a külsejét nem ő választotta
2022. dec. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem mondtam h tehet rola, hanem a biológiai okára voltam kiváncsi. Hogy ez sima genetikai jellegzetesség vagy esetleg valami patológiás tünet.
2022. dec. 14. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!