Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tudom hogy már lerágott...

Tudom hogy már lerágott csont, de az jutott eszembe, Will Smith vajon The Rock-nak vagy Vin Diesel-nek is le mert volna keverni egy pofont ha az Oscar gálán ők poénkodtak volna a feleségén? Mert Chris Rock nem az a fickó akit nagy dicsőség felképelni

Figyelt kérdés

#Oscar #Chris Rock #Will Smith
2022. dec. 11. 00:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
El ne hidd már 😂 Akkor ott röhögött volna aztán hazament volna sírni.
2022. dec. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok Will Smith de ha a helyében lettem volna akkor megtettem volna. Sajnálatosan tipikus mentalitás, hogy csak azért, mert valaki izmosabb be kellene tőle fosni. Bár nyilván ha mondjuk egy sötét sikátorban egy maffiózófőnökkel van a helyzet, akkor azért nem érdemes vele kikezdeni. De akkor se az a para, hogy az az ember annyira kemény, hogy ha beszólsz neki szétver. Hanem mert van egy bandája és ha rádküld 50 bárgyilkost, az már para.


Én járok konditerembe, de ha mindenki előtt poénkodna rajtam Vin Diesel, azért nekimennék. Mármint ha a teremben a terem tagjai előtt csinálná. És nem azért, mert én vagyok a világ legkeményebb embere. Bár ha én támadok elsőre, nálam az előny. De ha egy random nem híres de kigyúrt ember tenné, akkor is. (én nem vagyok kifejezttem izmos, pedig régóta gyúrok, mármint az alsótestem az, a felsőtestem nem, de a pasiknál a felsőtest számít leginkább)


Régen volt hogy nem álltam ki magamért, amit utólag sajnálok. Bár akkor mondjuk többen voltak alapból a beszólogatók, és még ha egyenként erősebb is voltam náluk, azért ha sokan vannak az más. De mai fejjel akkor ott sok sok évvel ezelőtt is keményebben álltam ki magamért. Bár régebben is volt, hogy kiálltam magamért, csak sajna nem elégszer.


Az első kommentelő magáról beszél? Mert akkor érthető a dolog. Gáz ez a mantalitás, hogy csak mert valaki izmosabb, akkor rögtön be kell húzni az embernek fülét farkát. Amúgy biztos vagyok benne, hogy a filmes akciósztárok tényleg kemények, de a filmek azért megvannak rendezve.


Amúgy az oscar gála nyilvános esemény, ha felpofoznád a legkeményebb sztárt, akkor ő sem verne szét érte se ott, se máshol.


De magát ezt kérdezd meg Willtől, mert nem látok a fejébe.

2022. dec. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!