Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Meghan Markle és Henry herceg...

Meghan Markle és Henry herceg miért akar hazugságokkal médiasztár lenni? Ugyanakkor azt fújják, hogy Diana sorsára nem akart jutni Meghan?

Figyelt kérdés
2022. dec. 14. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miben hazudnak?
2022. dec. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért nem vallják be, hogy a drágalátos Harry herceg paranoiás? Ha igaz, akkor már gyerekként is csak tartaléknak érezte magát, mert ezt állitja! Aztán a hollywoodi sztárocska még jobban belelovalta ebbe. Egyébként az egész külseje is nagyon emlékeztet Hywitt kapitányra, az igazi apjára. Károly nem akarta ezt kikiabálni, de most meg fogja tenni, abban biztos vagyok. NEM Sussex, nem herceg, csak Henry Hywitt kapitány, hogy tetszik??? CSAK AZ ÜZLET A FONTOS, ugye Meghan?
2022. dec. 15. 21:57
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

A gyógyszereidet szerintem azért vedd be.

Remélem tudod, hogy egy olyan családot védsz, akik a kukájukban sem engednének turkálni. Engem mindig meglep, hogy mennyire védik azokat az embereket, akik folyamatosan kizsákmányolják őket.

2022. dec. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
2# szerintem nálad nagy gondok vannak kérdező. Minek foglalkozol te velük, mi közöd az életükhöz? Sosem értettem, hogy ismeretlen emberek magánélete hogy tud ilyen haragot kiváltani másokból. Gondolom nem vagy túl elfoglalt, azért érsz rá ilyen hülyeségekre.
2022. dec. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__1..

Ez is te voltál. Ennyire nem tudsz leakadni róluk? Pfff…

2022. dec. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem én voltam, más is foglalkozik ezzel. Ez a Meghan egy tehetségtelen "szinésznő", ha ő rendezte ezt a hat részes filmet. Meggyőződésem, hogy ő volt a rendező, vagy ő befolyásolta. Nem pozitiv értelemben, mindenhol csak ő, nárcisztikus személyiség mind a kettő. Mintha nem lenne elég gond a világban.
2022. dec. 17. 23:08
 7/10 anonim ***** válasza:
22%

Most néztem pont bele a netflixes sorozatba. Nem teszi őket szimpatussá, hogy mióta eljöttek Angliából megállás nélkül csak panaszkodnak. Az Opra show nem volt elég, egyértelműen ebből akarnak megélni, hogy kiteregetik a családi szennyest, ha nem elég durva a sztori néha ki színezik a dolgokat a saját szájízük szerint.

Viszont megjelent egy könyv a másik oldalról is Bosszú - Meghan és Harry a Windsorok ellen a címe.

2022. dec. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%

4- es "Minek foglalkozol te velük, mi közöd az életükhöz?"

- mivel(elég megosztó) közszereplők, olyan alapon. Kb. mint az amerikai Kardashianok, ők folynak a csapból is, ezért sok embernek téma az életük, amit ők minden elképzelhető platformon reklámoznak.

Ha ők kerülnék a nyilvánosságot, ahogy mondták, jogos lenne a felvetésed. De most jelenik meg Harry új könyve, Meghan podcastjai, netflix stb.

2022. dec. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8# pont ezért nem kellene foglalkozni velük. Ha senki nem lenne kíváncsi rájuk, ebből nem tudnának megélni.
2022. dec. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De meg tudnak, sőt, millárdos szinten. Most azt írják, Károly király valamit akar tenni, ha megjelenik Harry herceg könyve. Én mindenképpen megfosztanám őket a cimekről-rangoktól, Henry nem herceg, nem a királyi család tagja, élhet, mint más polgári személy. Többet be nem teheti a lábát Angliába, oda piszkit, ahonnan a sok pénzt kapja? Az ilyen jellemtelen alak csak ezt érdemli.
2022. dec. 18. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!