Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi VV Barna titka? Mitől...

Mi VV Barna titka? Mitől ilyen sikeres nőcsábász?

Figyelt kérdés

A villa nőinek nagyrésze már megvolt neki, de miért is bukik rá mindenki ? Mi a titka ennek a sikernek ? Nekem férfi szemmel nem tűnik kifejezetten egy hollywoodi álompasinak, de kimondottan rondának sem.

Netán megrendezett az egész és a készítők ezt a szerepet osztották rá?


Nem nézem a VV-t egyébként, csak a Facebook üzenőfalamon felbukkanó hírekben értesülök az ottani eseményekről.



2022. dec. 23. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Még mindig megy az a szar a tévében? Én azt hittem már régen vége.
2022. dec. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Mert magas, jóképű. Leesett már? Ennyi kell több nem
2022. dec. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nőként nem nagyon tetszik, fölényeskedik, fent hordja az orrát, olyasvalaki, mint az a James a Csengetett Mylordból. Kihasználja és eldobja a nőket.
2022. dec. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ZolaZotya ***** válasza:
85%
nagyon egyszerű, ezt írta a rendező
2023. jan. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Úgy látszik, az RTL is rájött, hogy ebben semmi más nincsen, jó hamar le fogják zavarni. Mi értelme volt, hogy szilveszterkor kidobtak egyet és kiszavaztak egyet? Egyébként VV Bibi volt az egyik, de mondhatnám VV Pirost vagy VV Renit is, ezek csak egyet tudnak a paplan alatt.
2023. jan. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Ezek a reality műsorok scriptelve vannak mintha egy film lenne. Meg vannak előre írva a karakterek, a dialógusok nagy része is, illetve az is, hogy mikor ki mehet tovább és ki nem. Nem értem mi lehet olyan izgalmas ebben már századik felvonásban..
2023. jan. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20%
Ez a kedvencem: "Nem nézem, de azért teljesen tisztában vagyok vele, hogy ki kicsoda, és miért történik"
2023. jan. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!