Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a legtúlértékeltebb magyar...

Ki a legtúlértékeltebb magyar youtuber?

Figyelt kérdés

2023. jan. 1. 12:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Viccelek, elekrobi, alex csiger és az ehhez hasonló trash videósok
2023. jan. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Majdnem az összes, ahogy nemzetközi szinten is. A kommentekben mindig mindegyiket sokan mqgasztalják, pedig többnyire elég silány.


Ilyen a Pandora, az ősszes top10 csatorna, nyilván a videómánia is, de az mar közhely hogy rossz.

2023. jan. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Puzsér Robert.
2023. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
#3 szerintem ő kap bírálatot is bőven a kommentszekcióban meg nyilvánosan is.
2023. jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Miért a túlértékelteket kell még itt is listázni? Mi értelme egy ilyen listának?


Nem lenne érdemesebb a leginkább alulértékelt, rendkívül értékes tartalmat nyújtó, mégis alábecsült csatornáknak nagyobb reklámot csinálni, hogy ők váljanak ismertebbé?


Akik túlértékeltek, azok népszerűségén és túlértékeltségén úgyse változtat, hogy még egy helyen leírják róluk, hogy túlértékeltek. Akkor minek még egy helyre odaírni a nevüket, hogy még értékesebbnek tűnjenek pl. a keresők algoritmusa számára?

2023. jan. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Dezső Bence, Körcsönyei Polla, Alex Csigér, Abosi Barni, IHNIH Ábel, Henry Kettner, Frostner Csnge.


Dancsó Péter kiemelkedik közülük, mert ő régen tejesen más volt, ő zuhant a legtöbbet színvonal terén. Mivel az előző videósok a naplopásból élnek meg, így rájuk ezt nem lehet mondani, hogy enyit estek lefele.


Paul Street csatornája is érdekes eset. Igazából őt nem köverttem soha, de azért vágom, hogy ki ő, és néha bele bele néztem. Viszont hallottam ott is már akkora sületlenség konteót is, mint a fene. Ugye az volt a nézet, hogy miért nem járt az ember a holdon azóta. Na erre persze megvan a logikus válasz, hogy nem is akartak annyira odamenni, meg pénzt se adtak már olyan sokat a projektre. De mégis mennyire "logikusnak" tűnik a videója szerint, hogy a holdon egy másik faj tiltotta ezt meg az embereknek. A többi parajelenséget annyira nem ismerem, de remélem, hogy mind csak kamu, és bár érdekesek az ilyen videók is, de ha a tartalmuk kamu, akkor érdekes kamuk.


De az biztos, hogy se Paul Street, se Dancsó nem hagyományos jútuber, mint mondjuk Henrí Kettner, aki a naplopásból él.


Számomra a Fókuszcsoport is az, mert kimondják a videóikban a nyilvánvalót, és erre fel lettek a nagy IGAZSÁGOSZTÓK.


Ráadásul irritáló úgy videót nézni, hogy 5 másodpercenként megállítják és perceket beszélnek róla, majd megint 5 másodpercig nézzük az eredeti videót. De ettől még kedvelem őket.

2023. jan. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

St22lacika.


Fel nem tudom fogni, mit esznek rajta az emberek. Videózni tud, de egyszerű a csávó, mint a szög, és még beképzelt is mellé. Az is roppant szimpatikus, hogy nyugaton dolgozva folyton a nyugatot, angolokat szidja.


az utolsót olvasva..ja tényleg, a Fókuszcsoport is. Átlagos képességű Ádámka a beszédhibájával teljesen nyilvánvaló dolgokat mond ki.


Nem tudom, vmiért Mo-on nagyon népszerű ez a "magabiztos kiállású férfiember hadovál összevissza" stílus.

2023. jan. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"az utolsót olvasva..ja tényleg, a Fókuszcsoport is. Átlagos képességű Ádámka a beszédhibájával teljesen nyilvánvaló dolgokat mond ki."


De legalább Fókuszcsoport Ádám értelmes dolgokról videózik, szemben mondjuk Körcsönyei Pollával, aki irtózatosan ripacs és a követőinek a nagyrésze azért nézi, mert szépnek tartja. Szóval Fókuszcsport egy jobb féle csatorna, nekem igazán nagy bajom nincs vele, de van azért. Leginkább az a bajom, hogy 3 másodpercig nézik az eredeti videót, aztán 3 perc beszélgetés róla. Jobb lenne belinkelni az eredetit a nétőknek, aztán elmondom róla a véleményemet, vagy egybe letolni nekik.


Vagy henry Kettnernél is jobb, akinél az a tartalom, hogy Ő A NAGY HENRY KETTNER elmegy egy prémium szintű szállodába és bemutatja a hiper szuper menő szobáját, aztán elmegy a gyönyörű tengerparta, Ő A NAGY VLOGGER.


St22lacikát nem isme3rem, de mintha már láttam volna. Magyarán ha láttam is, nem ugrik be, ki ő. De ha értelmes dolgokról videózik, akkor már jobb, mint Polla, vagy henry Kettner.


Amúgy láttam ezt a trió podcastot is, a három díszpinttyel. Totálisan lejön róluk, hogy fogalmuk sincsen az adott témáról, de olyan is volt, hogy meg se tisztelték a vendégüket. Egyszer egy UFO kutató volt a vendégük, akinek a munkájával sok problémám van, de igazából lejött, hogy a három figura meg se adja neki a tiszteletet.


Volt neki egy Lakatos Levente interjú, ahol a műsorvezető nem tett fel neki néhány olyan kérdést, aminél baromira megnéztem volna a csávó válaszait, tehát olyan kérdések nem hangzottak el, amik megmutatják, hogy mért is rossz amit mondott. De ő megadta neki a tiszteletet legalább.


Amúgy nem láttam triósoktól se sokat, ettől a Leventétől egy adást se néztem végig, de látszik rajta, hogy normálisabb a másik 3 nál.

2023. jan. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy Henry Kettner egyszer kiemelte (amúgy nem az ő csatornáján láttam, hanem egy róla (is) szóló videóban), hogy miután megtudta a recepciós, hogy ő vlogger, felajánlott neki egy jobb szobát. Magyarán akkor az a nagy szó, hogy ő egy vlogger, tehát dicsőség abból élni, hogy levideózza azt, hogy mit csinál a napja során. Oké, hogy szép környéken van, meg szép a csaja, de attól még a naplopás az ne legyen már dicsőség...


Amúgy azóta asszem rájöttem, a recepciós azért adott jobb szobát, mert akkor ez nekik reklám, mert benne vannak a videójában. xDDDDD

2023. jan. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ownmckendry vagy hogy írják.
2023. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!