Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dancsó Péter a youtubra...

Dancsó Péter a youtubra született ? Vagy szerencséje volt ? Vagy időben kezdte el ?

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerencséje volt.
2023. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Plusz az összes akkoriban népszerű videóssal összehaverkodott, akiket aztán hátba szúrt.
2023. jan. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Dancsó Petit hiába nem birják sokan én még mindig követem mióta ismerem Őt Youtuben és nem érdekel más szereti e vagy sem és szerintem sikeres tehetséges ügyes abban amit csinál
2023. jan. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#2: Kire gondolsz? Freddy D-re? Puzsérra? Más nem nagyon rémlik, hogy barátkozott volna, de mivel szúrta hátba őket?
2023. jan. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Így kapásból: Herby-vel is volt közös projektje, aztán OVS-en megalázta, aztán ott volt FreddyD, akivel csináltak egy megjátszott balhét, aztán álszent módon hűledezett, hogy komolyan vették az emberek, holott abban az időben minden videós arra panaszkodott, hogy mennyi hülye van, aki nem érti a poént. Később ezeket a videókat is törölte. Azt Puzsérral is haverkodott. A Tolvajkergetőkkel is volt közös projektje. Később ezeket is mind törölte, és ahogy befutott, érdekes módon már nem kereste ezeket az embereket. Hirtelen ennyi jutott eszembe, de biztos volt még más is, abban az időben végig portyázta az egész YouTube-ot. Vissza persze nem adott semmit, csak fizetett promóció keretében.
2023. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jókor volt jó helyen
2023. febr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!