Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Andrew Tate a bűncselekményeit...

Andrew Tate a bűncselekményeit leszámítva egy nettó tökéletes alfa példakép?

Figyelt kérdés

Nem ismerem őt annyira, de vannak bűncselekményes ügyei. Ezek nem szép dolgok. Viszont ezeket kivéve ő egy tökéletes alfa példakép, igaz e?


A csávó nagyon jól sakkozott, világbajnok kick boxos. Sakkozni csak azok tudnak, akik okosak. Vagyont is csinált magának, ki ne akarna sok pénzt? Vannak persze, akik nem, de a legtöbben igen. Szóval egy jó fizikumú gazdag pasi, aki még sakkozni is tud, meg kick boxolni is. Bármilyen kocsit meg tud venni magának. Igazi alfa példakép lenne, a bűncselekményei ügyein kívül.


Ráadásul csinált egy kurzust, amiből csomó pénzt szerzett, az is jól meg lett tervezve. Szóval van üzleti érzéke is neki.



#szórakozás #Andrew Tate #Sztárok, Bulvár #Tökéletes Alfa Hím
2023. jan. 5. 14:11
1 2 3 4
 31/40 anonim válasza:
7%

28.


Jajj istnem. Mennyire szánalmas már ez xD reflexből mint a kis droid így reagáltok, hogy akkor jól bealázzuk és benyomjuk neki, hogy "biztos sikertelen vagy a nőknél" :D

Képzeld nem. Ha pontos számra vagy kíváncsi 34 nővel szexeltem eddig életem során és 28 éves vagyok. :)


De komolyan, ez annyira egy droid viselkedés, annyira látszik, hogy egy mindenféle logikát nélkülöző, a többi kommentelőtől eltanult reflexszerű személyeskedés ezt mindig benyomni, mikor nem tudtok már mit kezdeni.


Elvégre miféle logika húzódhatna meg mögötte? "Hmm, ez azt írta, hogy a SIEKRES és egyben MASZKULIN férfiak bejönnek a nőknek? áááá, ez totál marhaság, tuti béna a nőknél" :D

Igen, "nagyon jól" láthatja a valóságot, akiben ez fut le.


Szimpla betanult, végtelenül sablonos, droid kis személyeskedés ez.

Igen, tudom, néha én is személyeskedem (mivel, ha valaki f.szágot ír és még be is szól, azt hadd ne keljen már tolerálnom kedvességgel) csak az a különbség, hogy én közben ÉRVEKET is mondok.


Pl. Hogy fogd magad, és menj el szépen valami drága, menő, belvárosi bárba/szórakozóhelyre és nézd meg kicsit kikkel vannak az igazi bomba nők.

Izmos, jól szituált, jól öltözött, pénzes, sikeres férfiakkal.

2023. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
24%

Huh, olvasom ezeket a hozzászólásokat és elképedek mennyi frusztrált proli van ebben az országban...


Na, akkor tegyünk pár dolgot tisztába. Előre tudom, hogy a proli kifejezés már annyira sértette az egóját pár valóságtagadó frusztrált alaknak, hogy lepontozással fogja indítani ezt a kommentet, mielőtt elolvasta volna, valaki meg majd be is nyögi lehet, hogy ő el se olvassa... én azért megírom.


Szóval írják itt páran, hogy pankrációban volt bajnok, meg csak kibérelte a Bugattit és alig bírta fizetni, meg csajokat se tudott összeszedni....


Emberek. Értem én, hogy a saját kudarcait sokan szeretik másra kivetiteni, csak legyetek már objektívek kicsit. Először is , soha nem pankrációzott, kick box vb volt, méghozzá 3x. Szóval ez sem igaz, hogy kamuzott a boxolásról, mert ez köztudott. A másik, hogy a Bugatti nagyon nem fél napra lehetett kibérelve, mivel állandóan vannak vele videói különböző helyeken, különböző napszakokban, más országokban. Mindemellett Lamboval is sokat van videója, meg Mclarennel is. Rengeteg luxus hajós nyaralás csajokkal stb. Valszeg egy csóró volt, aki csak bérelt mindent 🤣 elhiszem, hogy utáljátok, meg most elégtételt éreztek, ettől még a valóságtagadás szánalmas, meg nem lesz nektek jobb, hiába most a tudatalatti megmagyarázza a saját kudarcaitokat és ezzel megnyugtat titeket, hogy lehet lecsukják.


A kérdező kérdését senki nem bírta felfogni. Azt kérdezte, hogyha leszámítjuk, hogy voltak esetleg ilyen ügyei (amúgy eleve ködös a sztori), akkor lehetne-e példakép?


Szerintem vannak igen is jó gondolatai, amik igazak, még akkor is, ha ő mondja. Az pedig, ahogy egy totál ismeretlen emberből felépítette magát odáig, hogy a legtöbb google keresés legyen, és gyk-n is már 50 akárhanyadik kérdés róla szóljon, az egy nagyon komoly marketing stratégia, amit tanítani kellene. A módszer maga elismerendő a stílustól eltekintve. Ezzel senki nincs előrébb, hogy itt kárörömködtök és zsigerből köpköditek. Vannak igen is olyan vonásai, amiket ki lehet elemezni, hogyan csinálta. Ettől nem lesztek rossz emberek, meg ez nem mosdatás, a bűncselekmény elítélendő, majd megbüntetik, ha bűnös. Ettől még tanulhattok tőle, ha kielemzitek a sztorijàt.

2023. jan. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
61%

Mivel a fényűző életmódról és a gazdagságáról híres nem igazán lehet eltekinteni a kétes dolgaitól, főleg, hogy ezt a tiporj át mindenkin, csak a pénz számít mentalitást hangoztatja.

Annak, aki egy ilyen kétes dolgokkal foglalkozó üzletember akar lenni, annak biztos lehet példakép. Azt viszint az Andrew Tate fanok nem értik meg, hogy nem mindenkinek ez a célja. Az élet nem úgy megy, hogy ha van +3 sportkocsid meg +5 luxus prostitualtal voltál, akkor level500 maffia boss leszel és mindenki ezen a skálán akar előremenni.

Értelmes gondolatai meg nyílván vannak, megfog pár fontos témát de mindig megdűszerezi 2 másik ostobasággal és úgy adja elő, hogy kiverje a biztosítékot mindenkinél. Ennyi erővel Hitlernek is voltak értelmes gondolatai, akkor ha eltekintünk a csúnya dolgoktól ő is példakép?

2023. jan. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
19%

"Mivel a fényűző életmódról és a gazdagságáról híres nem igazán lehet eltekinteni a kétes dolgaitól"


Végre egy olyan komment, amivel már érdemes vitatkozni, mert legalább normálisan ki van fejtve egy álláspont.


A fényűző életben lehet hogy van olyan cselekmény is, ami bűncselekmény. Ezt nem tudhatjuk, egyelőre nincs ítélet. Én várnék addig azzal az akasztással, amit a legtöbb rögtönítélő kommentelő annyira akar. Az viszont biztos, hogy a Hustlers University egy nagyon jól kitalàlt platform volt, amihez komoly marketing kellett, és ezt akár oktathatnák is egy marketing szakon, csak érdekességként magát az elvet a példán keresztül. Az más kérdés megint, hogy az ott oktatottakkal egyetért valaki vagy sem, meg én pl. nem is fizettem rá, csak hallottam ról, meg utánajártam, mert érdekelt a sztori. Ettől függetlenül az ötlet, és a rendszer ahogy felépül nagyon jól ki lett találva. Ezt pl. érdemes annak megvizsgálni, aki saját vállalkozást akar pl. népszerűsíteni.


"Értelmes gondolatai meg nyílván vannak, megfog pár fontos témát de mindig megdűszerezi 2 másik ostobasággal és úgy adja elő, hogy kiverje a biztosítékot mindenkinél."


Sajnos, vagy nem sajnos, így jut el szélesebb körbe. Ezzel csak annyi a negatívum, hogy a fiatalabb korosztályban sokan még nem feltétlen tudnak szelektálni az információk közt, hogy melyik hasznos és melyik nem az. Ettől függetlenül ha ugyanúgy csak mondogatná a gondolatait mint a több tucat másik motivációs tréner, azzal nem jutna el ennyi emberhez. Ez a megbotránkoztató, nyers stílus, ami megkülönbözteti másoktól, hogy nem akar megfelelni a mainstreamnak, nem érdekli, hogy kritizalják őt sokan, ahogy beszél, ki mer mondani olyanokat, amik nem megszokottak, és a népszerűség meg a jó hírnév miatt sokan nem is mernek.



"Ennyi erővel Hitlernek is voltak értelmes gondolatai, akkor ha eltekintünk a csúnya dolgoktól ő is példakép"


Nem példakép egyáltalán, és azért eléggé erős hasonlat mindig, amikor valamilyen személyt vele állítanak párhuzamba, mert ez sértő azokkal szemben is, akik érintettek voltak az ő tetteivel, és a hozzátartozóik számára is, mert azért egy Andrew Tate féle tett teljesen más kaliberű és eltörpül mellette. Egyébként Hitlernek a kommunikációja és a meggyőzőereje volt az, amit sokan említettek, és tanulmányozták. Ez is érdekes olyan szempontból, ha azt nézed, hogy hogyan kommunikált, és nem azt, hogy mit, mert ezt a meggyőzőerőt meg kommunikációt magát mint eszközt, lehetne jó célra is alkalmazni.

2023. jan. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
86%

Pobtosan úgy sem fognak kiderülni a részletek, meg lehet majd mondani mindkét oldalról, hogy hamis vádak/ lefizették a bírót.

Emiatt inkabb már a jelenségről vitatkozunk nem a személyről. Ilyen értelemben meg egy sima influencer, érdemben nem másabb mint az összes hogyan csajozz, hogyan legyél macsó önfejlesztős ember csak valószínüleg jobban kidolgozta a rendszert, több pénz volt az egészben.

Abban egyetertünk, hogy ezekkel tényleg az a baj, hogy a követőik nem tudják értelmezni és az jön le, hogy majd ő felpofozza a baratnőjét, akkor igazi alfa lesz.

A Hitleres dolog meg a legmainstreamebb példa azért írtam. Szerintem is sokat lehet tanulni tőle is és másoktól is de attól még nem pozitív személy.

Az eredeti kérdés arra vonatkozott, hogy példakép e ezért írtam. A példakép lehet valakinek ő, valakinek nem ezt nem tudjuk befolyasolni. Az alfa viszont nem igazan illik rá. Ez az egész alfahím dolog inkább bizonyos állatoknál van meg, nem az emberi társadalomban de ha párhuzamot akarunk vonni, akkor az alfahím az, aki elől megy, ő alszik el utoljára, gondoskodik, hogy mindenkinek jusson étel stb. Ilyen értelemben, akkor lenne alfa, ha önerőből keres sok pénzt és azzal mondjuk támogatja a helyi iskolát vagy odafigyel a környezetére. Ő inkább az antiszociális viselkedésre példa.

2023. jan. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

"Kitatálom. Full sikertelen vagy a nőknél, és nem érted az okát, igaz? Nem kell válaszolnod."


nem találtad ki, de a gyakoris mindenkiről a legrosszabat feltételezem logika nálad is befigyel, ahogy másoknál is a gyakori.. Bár nem volt kötelező válaszolnom, azért megtettem, ugye nem probléma?

2023. jan. 9. 15:58
 37/40 A kérdező kommentje:

"A 21-es kommentet annyival egészíteném ki, hogy aki valóban “alfa” annak nem kell ennyit hisztiznie miatta, és nem kell folyamatosan bizonygatnia, hogy mekkora király, mert az szavak nélkül is egyértelmű. Ez a tate gyerek egy hisztis komplexusos kisfiú legjobb esetben is."


Én megértem az ellenszenvedet tate vel kapcsolatban, szóval értem én amit te írsz. Azt is elismerem, hogy nem Tate a legkellemesebb figura, de ebbe nem veszem bele az emberkereskedelmet és a strici séget sem.


De akkor lenne hozzád egy kérdésem. Akkor ha egy gazdag világsztár, mondjuk egy ketrecharcos, vagy egy focista, állandóan kiteszi az instagramra a vadonat új Ferrariját, vagy a full gucci szettben készített fotóit, akkor ők sem igazi "alfa példaképek"? Tehát a te szemedben egy vagyonával kérkedő focista sem számít ide, aki sokak példaképe?

2023. jan. 9. 16:03
 38/40 A kérdező kommentje:

Ma 15:58 as kommentemben azt akartam írni, hogy másoknál is a gyakorin. Csak az n betű helyett pontot írtam.


Amúgy igen, rengeteg kérdés alatt mindenki a legrosszabbat feltételezi a másik emberről, ez gyakoris sajátosság. Már csak incelezned kellett volna és tökéletesen beálltál volna a többiek közé, de mivel nem inceleztél, így sajnos nem eléggé ütős a kommented, sajnálom. :))


Bár a gyakoris incel fogalma rám nem illik, de hát ezen a fórumon úgyis mindenki incel, tehát nem mindegy? xDDD

2023. jan. 9. 16:05
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
#37 számomra ellenszenves ha valaki folyamatosan az ilyen luxus cuccaival “flexel”. Nekem az jön le belőle, hogy a kirakatba szánja, nincs mögötte más, csak a cél hogy minél menőbb kép készüljön róla, amit felrakhat az instara. De ne érts félre, értem azt is, hogy nyilván a siker és a pénz (ha tisztán szerzi az ember) az ad egy magabiztosságot. Csak annak a gyakorlatban leképződése nem mindegy. Szerintem sokkal vonzóbb egy “titokzatosabb” jól öltözött úriember a valamilyen jótékonysági gálán, akinek x cége van és y vállalat igazgatója. Effektíve mindkét pasi gazdag és sikeres, csak az egyik a közösségi média és a kis rajongói tábora számára flexel, a másik meg leszarja hogy kinek jön be, vagy hogy hány lájkot kaphatna, mert el van foglalva a saját dolgával. De ez nyilván nem szempont pl pársvalasztasban, csak a kérdésedre akartam szemléletes választ adni.
2023. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
100%

"Akkor miért számít legendának, ha valaki megnyeri a foci VB-t"


Szikár tények: csak a foci rajongók és a nemzet számára lesz legenda. Ez utóbbi az ország hírneve miatt, az előbbi a sport rajongók miatt, akik csak tévében nézik a sportot.

Kit érdekel szerinted, hogy milyen gondolatokkal fekszik le aludni, vagy mikor sírt utoljára titokban? Ha levennéd ezeknek a bajnokoknak a születésnapját a világhálóról, a 8 milliárdos bolygón kevesebb, mint 300 ember, ha felköszöntené őket.

2023. jan. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!