Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » James Charles és Shawn Mendes...

James Charles és Shawn Mendes tényleg jártak egymással?

Figyelt kérdés
James Charles korábbi pasijait nézegettem és ott merült fel a neve.

2023. jan. 5. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első nevét sose hallottam, a másodikat se ismerem igazán. De ha te utánakereséssel se tudod eldönteni, akkor itt se reménykedj nagyon abban, hogy ez kiderül.


De ha jártak is, akkor nem mindegy? Amúgy is sok sztárkapcsolat felszínes, mint a fene, ráadásul vége is van már, ha volt is.

2023. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem mindegy, mert ha nekik nem jön össze, akkor nekem sem fog soha. Ha szexi és sikeres emberek, mint pl. James és Shawn nem találják soha az igazit, akkor az olyan csúnyák és lúzerek sem fogják, mint pl. én.

Szóval jó tudni az esélyeimet.

2023. jan. 5. 17:12
 3/5 anonim ***** válasza:

"Nem mindegy, mert ha nekik nem jön össze, akkor nekem sem fog soha. Ha szexi és sikeres emberek, mint pl. James és Shawn nem találják soha az igazit, akkor az olyan csúnyák és lúzerek sem fogják, mint pl. én.


Szóval jó tudni az esélyeimet."


Fiatal lány vagy, ugye? Bocsi a kérdésért, de az írásod tökre olyan.


Amúgy az hogy két sztár nem jöttek össze, az nem jelent semmit. De azt áruld már el nekem, hogyha a kérdésed szerint a csaj korábbi pasijait nézegetted, akkor azok között nem volt szexy és sikeres?xDDD


Amúgy ránéztem erre a James Charlesre, ez a figura ez egy rettenet. Fiú ő, vagy inkább lány? Vagy transznemű? Vagy micsoda?

2023. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

James Charles egy meleg pasi. Csak szokta sminkelni magát (beaty influenszer), meg azt hiszem drag vénája is van.


Felnőtt férfi vagyok. 🤷

Szerintem a fiatal lányok vagy fiúk nem nagyon ismerik őket, mert James és Shawn inkább a 20+ korosztály ikonjai. Persze lehet tévedek.

2023. jan. 5. 17:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Shawn Mendesről évek óta kerig, hogy meleg, de amíg ő nem coming outol, szerintem nem kellene azon pörögni, hogy most akkor jár/járt-e egyik vagy másik csávóval, vagy sem. Egyébként pedig, attól, hogy nekik nem jön össze, akár egymással, akár külön-külön, neked még lehet sikered a szerelemben. Ne felejtsd el, hogy amit ezekről az emberekről a médiában látsz, az csak egy nagyon precízen megkomponált mese. Persze, vannak valós alapjai, de ők is csak azért tudnak "szexik és sikeresek" lenni, mert egy egész stábnyi ember dolgozik azon, hogy ezt a képet mutassák róluk.
2023. jan. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!