Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lennél Liptai Claudia barátnőj...

Lennél Liptai Claudia barátnője? ( indokold a válaszod! )

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
nemhinném.mindenki a magánéletével van elfoglalva és ha kiderülne,hogy jóban vagyok vele akkor rögtön rám is rámszállnának a sajtósok...kösz,de ebből nem kérek.:D
2010. okt. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Inkább a halál!
2010. okt. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Szívesen lennék a bizalmasa. 19/f
2010. okt. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Természetesen egy bombázó legalábbis számomra. Így biztos kipróbálnám hogy össze illenénk vagy sem. Persze most hogy már van barátnőm így erre nincs esély, de ha esetleg szabad leszek...;)
2010. okt. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 rondakutya válasza:

Nem lennék a barátnője.

Pasiból vagyok.

2010. okt. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Valódi nő-ből vagyok, így kizárva.

De! A francba jut eszedbe ilyen kérdés? És mire jók a válaszok?

2010. okt. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
azért tettem fel a kérdést hogy kívácsi vagyok ki kedveli őt! női is lehet barátnője! ( .....nem olyan értelembe!!)
2010. okt. 6. 21:22
 8/13 bslayer15 ***** válasza:

A barátnő a legtöbb esetben nőnemű, még olyan értelembeN is.

Egyébként fiú vagyok, nem leszek a barátnője.

2010. okt. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ezt így meg lehet állapítani. A sajtó foglalkozik a magánéletével, de aki kifejezetten a bulvárra hagyatkozik és az alapján formál véleményt - nos, én annak a személynek nem lennék barátnője.

Ismerni kellene Liptai Claudiát személyesen ahhoz, hogy eldöntsem szívesen vagyok-e a társaságában. Arra nincs okom, hogy utáljam, és olyat sem tett, amire felnézhetnék. Közömbös személy.

2010. okt. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én nem szívesen lennék, mer' nyilván tőlem várná, hogy segítsek neki feldolgozni a "traumákat", és én nem vágyom erre.
2010. okt. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!