Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson mitől fehérede...

Michael Jackson mitől fehéredett ki?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 03:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
hypo
2010. okt. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Nem, nem hypo és nem is Domestos :)

Azt mondják, hogy egy vitiligo nevű betegség okozta.

Egy kis olvasnivaló (Nagyjából 1 210 000 találat) :


[link]

2010. okt. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Sz1u ***** válasza:
0%

Bár én kedvelem a zenéjét, de ezt a vitiligo-s mesét nehezen tudom elhinni. Vajon pl. a haja mitől egyenesedett ki (és tűnt el a mikrofonfrizura), vagy az arca, ill. orra milyen vitiligo-szerű betegségtől deformálódott el a fehér emberre jellemző vonásokra?


Tehát szerintem az első válaszoló mondta ki az igazsághoz legközelebbit... (azaz inkább a hypo, mint a vitiligo).


Neki ez volt a dizájnja...


R.I.P.!

2010. okt. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Azért változott meg az arca és a haja, mert egy Pepsi reklámfilm forgatáson a tüzijáték eltévedt. Megégett az arca, többek között az orra is, és a haja jelentős része leégett. Legalábbis én így olvastam.
2010. okt. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, ettől a betegségtől foltos lett a bőre, eleinte próbálták visszaállítani barnára sminkkel, stb., de aztán annyi lett rajta a fehér folt, hogy inkább kifehérítettk a többit hozzá :(
2010. okt. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Életében rengeteg pletyka keringett. Halála után derült ki, hogy milyen súlyos-, és gyógyíthatatlan betegsége volt. Az arca egyértelműen plasztikázva lett, csak azt nem kürtölték világgá, hogy szépészeti helyett életmentő műtéteket végeztek rajta.

Én nagyon sajnálom, mint EMBERT, így nagy betűvel, és mint művészt is.

2010. okt. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Charon válasza:
27%
Szerintem rasszista volt és kikapartatta a bőre alól a barna pigmenteket :D Onnan gondolom hogy rasszista volt, mert a gyerekei fehér szülőktől voltak.
2010. okt. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%

Életmentő műtétek: :D:D Persze, életmentő orrplasztika. :D


Azt esetleg elhiszem, hogy volt neki pigmenthiánya, de azt már nem, hogy ez nem csak egy kifogás volt, hogy kifehérítse magát. Az orra meg a haja nyilván nem véletlenül kezdett a fehérekére emlékeztetni, és nyilván nem véletlenül kavart csak fehér nőkkel. MJ egy emberi roncs volt, zéró önbecsüléssel. Az egész élete arról szólt, hogy a pénzével próbált kompenzálni azért, mert nem fehérnek született. Így lett az amúgy tehetséges és egész csinos fiatal fekete srácból egy szétszabott pofájú kihipózott pózer undormány.

2010. okt. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Hej rola csak szepen
2010. okt. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 nikaa11 ***** válasza:
43%
Ha tudnál angolul utána nézhetnél hogy még nem találtak ki olyat hogy kifehérités!!! de ha te tudod hogy kell,ird le! virtiligo betegségben szenvedett mint a nagyapja is,ezt tudtad??? akkor mit magyarázol,okoska!! és a nagyobbik fián is már van 1-2 folt mert öröklődik.Ha nem tudsz valamit pontosan nem kéne feleslegesen pofázni!! gondolom tudja az akinek irtam!!
2011. okt. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!