Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményed Nicki Minajról...

Mi a véleményed Nicki Minajról, Cardi Bről, Meghan Thee Stallionról?

Figyelt kérdés
Van kedvenced? Mi a veleményed róluk? Nekem a 3 nő szint egy és ugyanaz a fejemben..

2023. jan. 16. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Nem rosszak végülis, Cardi B-Red Barz klippjét szeretem.

Persze hogy hasonlóak, a magyarok szemében "futószalagról jönnek le" de mivel egy az ízlésük, és náluk nem jellemző más zenei irányzat, életérzés így nem is nézhetnének ki másképp, viszont ők rapperként is sokszínűek, felvesznek szegecses bőrdzsekit is ha megy a ruhájukhoz.

2023. jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Nicki irritál, Cardinak legalább a humora jó, Meghannek már a neve is hülye (nőként csődör?)
2023. jan. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Cardit emberileg bírom, minden interjújában meg szereplésében amit láttam valahogy szimpatikusnak, normálisnak, viccesnek tűnik.

Meghanról csak annyit tudok hogy valami pöcs lábon lőtte, és szereti az animéket (annak kapcsán hallottam róla először, hogy egyszer jojos körmöket csináltatott), ennyi alapján pedig ő is szimpatikus.


Nickiről meg már vagy egy évtizede az a hír járja, hogy rendszeresen szabotál más női rappereket, hogy ő maradhasson a "rap királynője", ami elég gáz.

2023. jan. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nickit 2009 óta ismerem mindig is ő volt a kedvencem addig a pontig amíg hozzá nem ment egy erőszaktevőhöz és megpróbálta lefizetni a nőt akit megerőszakolt a férje. Ja meg kifizette a pedofil bátyjának az óvadékát, meg összeállt a pedofil színes hajú bohóccal és vele csinált zenéket. Ja meg ugye volt az a little mixes botránya is .. Úgyhogy azóta sehol nem követem, nem hallgatom.

Cardi B-t még a love and hiphopban ismertem meg és imádtam már ott is. Nagyon szeretem a személyiségét, nagyon jó humora van és nekem ő még mindig olyan emberi mint akkor. Bejelentkezik filterek, smink nélkül tiszta kómásan. Leszarja hogy mit gondolnak róla de nem hagyja magát senkinek. Olyan mintha a baráti körömből lett volna valaki ismert. Meg ugye jó zenéi is vannak

Meghannak annyira nem ismerem a zenéit csak amik fel voltak kapva de őt is szeretem mint embert. És igen szereti az animéket amit én is szeretek úgyhogy az már jó pont 😂

2023. jan. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Nicki-t már jó rég óta (2010 kb) hallgatom és szeretem, bár nem mondanám magam akkora nagy rajongójának sem. Cardi-t a karrierje elején Nicki másolatnak gondoltam, (mert hát valljuk be eléggé hasonlitanak is zeneileg), de pár hónapja eléggé megkedveltem a zenéit, igaz nem sokat. Megan Thee-t konkrétan tavaly “ismertem meg”, addig nekem teljes homály volt a csaj. A zenéit sem nagyon ismerem, bár gondolom olyasmi lehet mint Nicki és Cardi. Tény és való hogy eléggé hasonlítanak egymásra (zeneileg legalább is, bár külsőre is mindhárman plasztik cicák), és valószínű sosem lesznek akkora nagy kedvenceim, de még mindig szívesebben hallgatok rap-et tőlük mint Ariana-tól vagy a Blackpink-től mondjuk.
2023. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!