Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért kritizálják sokan...

Miért kritizálják sokan Várkonyi Andreát? Szerintem igaza van neki mindenkinek joga van jó lennie!

Figyelt kérdés
2023. jan. 20. 18:57
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ennyire kihalt ez oldal?
2023. jan. 20. 20:33
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a Várkonyi Andrea?
2023. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
műsorvezető, riporter. és író
2023. jan. 20. 21:01
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
És aranyásó.
2023. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert önerejéből nem tudott volna oda jutni ahol most van,hírolvasó volt,majd ide-oda repkedett a csatornák között ahol műsorvezető lett de annál tovább nem jutott.

Összejött Lölővel,1-2hónap múlva már meg is jelent egy könyve.

~1év múlva kiderült hogy kezdő vállalkozóként hirtelen több száz milla bevétele/nyeresége lett.Tele lett hivalkodó ékszerekkel,drága divatcuccokkal.

Most már a tv2 igazgatóságában van...

2023. jan. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%

Várkonyi Andreának joga van dönteni, nekem meg jogom van aranyásó lotyónak nevezni, amivel az igazságot mondom ki róla.


Várkonyi előző pasija után mondta, hogy fontos neki az intellektuális szint egy férfiban, majd rá 1 évre elvesz egy segghülye gázszerelőt, akinek több száz milliárd forintnyi vagyona van. Mészáros megüti neki az intellektuális szintet?


Micsoda Andrea, ha nem szánalmas aranyásó?

2023. jan. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell őt bántani Nekem szimpatikus
2023. jan. 20. 23:02
 8/20 anonim ***** válasza:
65%
Nincs vele semmi bajom, remélem kiszedi az utolsó forintot is a tolvaj gci mészáros zsebéből.
2023. jan. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
Nekem nincs vele semmi bajom. Én is ezt tettem volna a helyében. Egyébként mindenki más is, csak szeretnek az emberek jóízűen aranyásózni.
2023. jan. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%

"Nekem nincs vele semmi bajom. Én is ezt tettem volna a helyében. Egyébként mindenki más is, csak szeretnek az emberek jóízűen aranyásózni."


A te érvelési hibád az, hogy önmagadból indulsz ki és nem hiszed el, hogy mások máshogy cselekednének. Rettentően rossz hiba ez.

2023. jan. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!