Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Meleg férfiak! Szerintetek...

Meleg férfiak! Szerintetek szép nő Zuzana Čaputová?

Figyelt kérdés

Kifejezetten meleg férfiak véleménye érdekelne, mert ők elfogulatlanul tudják nézni a dolgot, míg a heteró férfiak és a leszbikus nők általában nem tudnak elfogulatlanok lenni ebben a témában, ami mondjuk érthető. Érdekelne, hogy egy külsős, kvázi objektív szemlélő szemével nézve, akinél nem áll fenn a veszély hogy első látásra belezúgjon, mennyire számít Zuzana Čaputová, Szlovákia köztársasági elnökasszonya szépnek?


Csak azért érdekel, mert állandó vita tárgya sok helyen, hogy egyesek szerint szép nő, jól néz ki, míg mások szerint teljesen átlagos, "vasorrú bába" külseje van. Ezért érdekelne elfogulatlan emberek véleménye, hogy kinek van igaza.


(Azzal tisztában vagyok hogy a szépség szubjektív, de van különbség a "szép de nem az esetem" és a "ronda" között).



2023. jan. 21. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

És a hetero nőkkel mi van? Ők ugyan annyira tudnák ezt eldönteni, mint a meleg pasik.

De szerintem kicsit túlértékelted szegény nőt. Én pasi vagyok (és nem meleg), de a legminimálisabb vonzalmat nem érzem iránta. Tehát nem igazán áll fent az első látásra szerelem, nem tudom, ezért miért érne kevesebbet a véleményem.


Szerintem nem csúnya, de azért nem mondanám olyan kifejezetten szépnek.

2023. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy csinos fiatal nő, ennyi. Kétgyerekes anyához képest jól karban tartja magát. A munkássága figyelemreméltó ha igaz amit írnak róla.
2023. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Én a korához képest átlagosnak mondanám őt. Utána néztem és tálatam róla 2 képet arról amikor fiatalabb volt, és fiatalabban sokkal szebb volt mint 49 évesen, de ez érthető. Alapból még ha a mostani kinézete átlagos (vagy kicsit átlagon felüli a korát nézve), akkor a képek és videók róla nagyon is magabiztosságot sugározznak róla, egy erős vezetőnek néz ki és biztonság érzés kelt másokban. De alapból lehet ehez nagyon sokat hozzá segít a testbeszéde és a öltözéke is.
2023. jan. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Bocs, de szerintem dagadt. Igazán leadhatna pár kilót. Attól függetlenül szimpatikus feje van. Viszont gáz, hogy milyen politikai irányba vitt el minket, már bánom hogy rá szavaztam, végképp nem Szlovákia lakosságának érdekeit nézi.
2023. jan. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
24%

4-es

Egyetértek! De durvábban fejezném ki magam. De mivel talán sajat maga szerint is nő, nem teszem...

2023. jan. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon taszító a megjelenése és az arca, nem állnék szóba vele.
jan. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
B@..nivaló! A falhoz!
jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!