Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Galambos Lajos azaz Lajcsi be...

Galambos Lajos azaz Lajcsi be van oltva?

Figyelt kérdés

2023. jan. 27. 10:53
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
10 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
43%

Most azt akarod hallani, hogy igen és az miatt van kórházba, mert az a fránya oltás most 2 év után aktiválódott és Galambos Lajos ellen fordult? Jah és mind meghalunk az oltástól, mert nem tanultunk biológiát és ezt büszkén is vállaljuk?


Ráhibáztam igaz?

2023. jan. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
34%

Nincs beoltva és ezért is van kórházban.


És ezért is fontos kihangsúlyozni, hogy nagyon fontos az emlékeztető oltás felvétele. Mindenki vegye fel az emlékeztető oltást aki még nem tette.

2023. jan. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Nem, csak érdekelt, hogy ki-mit gondol! :D


Hogy másnak is eszébe jutott-e ez az eshetőség a riporter helyett...


Mert szerintem furák ezek a rosszullétes esetek, hogy senkinél sem tudják, mi okozta és még csak eszükbe sem jut, hogy esetleg összefüggés lehet.

2023. jan. 27. 11:08
 4/25 A kérdező kommentje:

"Nincs beoltva és ezért is van kórházban."


De hát nem írták, hogy cvid miatt van kórházban, amit az oltás hiánya okozott volna, szóval mire alapozod ezt pontosan ?

2023. jan. 27. 11:11
 5/25 A kérdező kommentje:

Ismerősi körünkben is pont ilyen eset volt, de ott sem jöttek rá, hogy mi okozza, pedig ő is be van oltva...


Ezért is kérdeztem.

2023. jan. 27. 11:15
 6/25 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem senkinek semmi köze ahhoz, hogy a másik oltatott vagy nem.

Legyen szó bárkiről is...

2023. jan. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Igen, de mi van akkor, ha mégis van összefüggés?


Ezt miért nem vizsgálják meg ?

2023. jan. 27. 11:21
 8/25 A kérdező kommentje:
Gondolom, hogy talán azért nem vizsgálgatják, mert nem tudják, nem lehet kimutatni ?
2023. jan. 27. 11:22
 9/25 anonim ***** válasza:
18%

“ De hát nem írták, hogy cvid miatt van kórházban, amit az oltás hiánya okozott volna, szóval mire alapozod ezt pontosan”


Mint ahogy azt sem, hogy nem covid miatt, sem azt, hogy az oltás okozta ezt, szóval mire alapozod pontosan? Az óvodás biológia tudásodra?

2023. jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

"szóval mire alapozod pontosan?"


Én nem alapozok, hanem kérdezek...!


És ha meg nem lehet kimutatni, akkor meg honnan tudható, hogy biztosan nem az oltás okozta?

2023. jan. 27. 11:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!