Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Vitáris...

Mi a véleményetek Vitáris Ivánról (az Ivan and the Parazol énekeséről ?)

Figyelt kérdés

2023. febr. 6. 19:15
 1/3 brianmateee ***** válasza:
Nagyon jófej, intelligens ember ugyanúgy mint a banda többi tagja. Ez látszik abból ahogy beszél, viselkedik a színpadon, interjúkban stb. Többször találkoztam vele, illetve láttam hétköznapi helyzetekben és nagyon karizmatikus személyisége van. Ahogy ez a színpadon is igaz rá. Nyilvánvalóan az előadásmódjához és a személyiségéhez innen-onnan elcsent pár dolgot a nagyoktól, ebben a tekintetben egyébként Balla Máté (a gitáros) egy egyedibb és sokkal inkább ösztönösen jövő stílust képvisel, de szerintem Iván ettől függetlenül ugyanolyan jól csinálja azt, amit. Én szeretem az egész munkásságukat és meglátásom szerint Magyarországon ők jelenleg az egyik legkiemelkedőbb rockzenekar. Tehét visszatérve az eredeti kérdéshez, Iván az egyik legjobb frontember ma Magyarországon.
2023. febr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oooo igen akkor már én is nagyon várom már hogy találkozoma velük és meg ismerjem őket. ❤❤❤❤
2023. febr. 22. 22:17
 3/3 A kérdező kommentje:
🔥🔥🔥🔥
2023. jún. 14. 22:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!